Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Yalnızca bir haftalığına: Küçük ve orta ölçekli işletmeler için Microsoft 365 İş Ekstra için yüzde 25 indirim

Yalnızca bir haftalığına: Küçük ve orta ölçekli işletmeler için Microsoft 365 İş Ekstra için yüzde 25 indirim

2020'nin küçük işletmeler için zorlu bir yıl olduğunun farkındayız ve yardım etmek için buradayız. Cumartesi Küçük İşletme kutlamalarında, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki küçük ve orta ölçekli işletmelere , sohbet edebilmeleri, arama yapabilmeleri, çevrimiçi toplantılar düzenleyebilmeleri ve gerçek anlamda işbirliği yapabilmeleri için 25'e kadar Microsoft 365 İş Ekstra lisansı için yüzde 25 indirim sunuyoruz. uzaktan çalışma için yerleşik güvenlik özellikleriyle birlikte gelen gönül rahatlığıyla. 1
Küçük İşletme Cumartesi, küçük işletmeleri kutlama ve destekleme zamanıdır ve 2020'nin zorluklarını aşarken müşterilerimizin dayanıklılığından ilham aldık.
  • At Tony'nin Chocolonely , takım “Flip-flop biçimsel Cuma” ve fitness sınıfları-tüm Microsoft 365 çözümün bir parçası olarak Microsoft Ekipleri üzerinde çalışan gibi sanal kitap kulüpleri ile bağlantılı çalışanı temalı haftalık toplantılar tutmak için yeni yollar buldular.
  • Howden Insurance Brokers , dosyaları gerçek zamanlı olarak birlikte yazarak ve Microsoft Teams'de sohbetler, çağrılar ve toplantılarda işbirliği yaparak, teklif oluşturma ve inceleme süresini yarım günden bir veya iki saate indirmeyi başardı. Daha da iyisi şirket, Microsoft 365 ile daha güvenli bir çözüme geçerken aynı zamanda maliyetlerden tasarruf etti.  
  • AMAAD Enstitüsü , kağıt tabanlı süreçlerini çevrimiçi olarak Microsoft Teams'e taşıyarak personele dosyalar, iş akışı ve işbirliği için güvenli, paylaşılan bir çalışma alanının yanı sıra birlikte çalıştıkları toplulukların bir araya gelmesi için güvenli bir çevrimiçi toplantı ortamı sağladı. 
Müşterilerimizin Microsoft 365 ile yeni normale nasıl uyum sağladığı hakkında daha fazla bilgi edinin.
Microsoft 365 İş Ekstra , aygıtları ve verileri çoğalan siber tehditlerden korumak için tasarlanmış gelişmiş güvenlik içerir ve tüm bunlar BT karmaşıklığını minimumda tutar, böylece işletme sahipleri özel bir BT personeli olmadan bile şirketlerini koruyabilir. Word, PowerPoint, Excel ve Outlook gibi Office uygulamaları, gerçek zamanlı uzaktan işbirliği için dahil edilmiştir ve dosyalar bulutta güvenli bir şekilde saklanabilir.
İşinizi Microsoft 365 ile yeni normale uyum sağlayacak şekilde kurarken yüzde 25 tasarruf etmek için şimdi harekete geçin. Hükümler ve koşullar geçerlidir. 1
Teklifi şimdi alın .
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için dört faydalı kaynak
  1. Güvenilir Microsoft Danışmanları : İş gereksinimlerinizi değerlendirmekten kuruluma yardımcı olmaya kadar, size yardımcı olmak için buradayız - formu doldurun, sizi arayalım.
  2. Kuruluşunuz için profesyonel gelişim : Ürün uzmanlarımız tarafından verilen ücretsiz çevrimiçi eğitim oturumları ve etkileşimli sanal atölyeler, ekibinizin Microsoft ürünlerini ve çözümlerini yönetme becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilir. Profesyoneller için sanal atölyeler için şimdi kaydolun .
  3. Küçük ve Orta Ölçekli İşletme COVID-19 Kaynak Merkezi: Çalışanlarınız uzaktan çalışırken işletme operasyonlarını etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak kapsamlı bir kaynak kitaplığı .
  4. Microsoft Small Business Community: Bir çevrimiçi forumu küçük işletme sahipleri için, BT yöneticileri ve çalışanları küçük işletme toplumda başkalarının deneyimlerinden konuşmaları, fikir alışverişinde ve fayda başlatın. Microsoft 365 ürünlerinizden ve hizmetlerinizden en iyi şekilde yararlanmak için katılın.

13.7.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.