p

Xbox One, 22 Kasım'ı 13 pazarda başlatacak; bugün ön siparişe açık daha fazla Birinci Gün konsolu

Xbox One, Çarşamba günü Pazarlama, Xbox Stratejisi ve İş'in kurumsal başkan yardımcısı Yusuf Mehdi'yi açıkladı: Avustralya, Avusturya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Meksika, Yeni Zelanda, İspanya, İngiltere ve ABD olmak üzere 13 lansman pazarı 22 Kasım'da satışa sunulacak.

Mehdi, "Xbox One'a her yerdeki oyun hayranlarından gelen muazzam ilgiden dolayı onur duyuyoruz ve memnunuz." dedi. "ABD'deki ön sipariş tedarikimizi tarihimizin herhangi bir zamanından daha hızlı sattık ve şimdiye kadarki en büyük Xbox lansmanına sahip olma yolunda ilerliyoruz. Bu bayramı milyonlarca oyuncuyla kutlamayı dört gözle bekliyoruz."

Mehdi ayrıca sınırlı sayıda ek Xbox One Day One konsolunun ön siparişe açık olduğunu da paylaştı. Seninkini bugün rezerve et.

Ve Xbox One geliştirme ekibinin konsolun CPU'sını 1.6 GHZ'den 1.75 GHZ'ye çıkardığını ve CPU performansında kabaca yüzde 10'luk bir artış olduğunu doğruladı.

Mehdi, "Bu, GPU için daha önce duyurduğumuz yüzde 6'lik artışın üstünde" dedi. "Bu sizin için oyuncu için ne ifade eder? Bu, Xbox One'ın geliştiricilerin oyunlarını ve eğlencelerini gerçekten parlatmak için çok daha fazla güce sahip olacağı anlamına gelir. Xbox One oyun kumandasına 40 artı iyileştirmeler , mükemmel rakibi bulmanıza ve çevrimiçi topluluğumuzdan en iyi şekilde çıkmanızayardımcı olacak gelişmeler , bulutun gücüne" gibi daha önce paylaştığımız bazı ilerlemeler üzerine inşa etmeye doğru ilerlerken Xbox One'adaha fazla değer getirmeye devam edeceğiz.

Mehdi'nin söylediklerinin geri kalanı için Xbox Wire direğine gidin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Steve Clarke
Microsoft Haber Merkezi Personeli

01.11.2021

Diğer Haberler