Alışveriş Sepetim

Windows Server vNext Insider Preview Yapı 19551 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar!
Bugün, Windows Server VNext Yarı Yıllık Kanal Veri Merkezi ve Standart sürümlerinin yeni bir Insider önizleme derlemesini yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Yenilikler

Bu yapı, Ulusal Dil Desteği (NLS) bileşenlerini kapsayıcı farkında olacak şekilde aydınlatan bir düzeltme içerir. NLS durumu artık kapsayıcı başına örneklenmiştir. Bu düzeltme, bir kapsayıcı işletim sistemi bileşenlerinin instancing nedeniyle kapsayıcıda kullanılamayan verilere erişmeye çalıştığı bazı senaryoları ele alır.

Kullanılabilir İçerik

  • Windows Server vNext Yarı Yıllık Önizleme Sunucu Çekirdek Veri Merkezi ve Standart Sürümleri, desteklenen 18 Sunucu dilinde ISO biçiminde ve VHDX formatında yalnızca İngilizce olarak kullanılabilir.
    • Eşleşen Windows Server Core Uygulama Uyumluluğu FoD Önizlemesi
    • Eşleşen Windows Server Dil Paketleri
Semboller ortak sembol sunucusunda kullanılabilir – bkz.
Kapsayıcılar: Windows Server kapsayıcılarını ve Insider yapılarını edinme ve yükleme hakkında daha fazla bilgi için burayıtıklatın. Hızlı başlangıç bilgileri, burada.
Tuşlar: Aşağıdaki tuşlar, Windows Server Yarı Yıllık Kanal Önizlemeleri'nin sınırsız etkinleştirilmesine izin verir
  • Sunucu Standardı: V6N4W-86M3X-J77X3-JF6XW-D9PRV
  • Sunucu Veri Merkezi: B69WH-PRNHK-BXVK3-P9XF7-XD84W
Windows Server Önizlemesi'nin süresi 31 Temmuz 2020'de sona erecek.

Nasıl İndirilir

Kayıtlı Insider'lar doğrudan Windows Server Insider Preview indirme sayfasınageçebilir. Windows Yönetim Merkezi ve diğer ek uygulamalar ve ürünler için Ek yüklemeler açılır menüsüne bakın. Henüz insider olarak kaydolmadıysanız, Windows Insiders for Business portalında SUNUCUYLA BAŞLAMA'ya bakın.

Geri bildirimlerinize değer veriyoruz!

Sık yayın döngüsünün en önemli parçası, neyin çalıştığını ve neyin iyileştirilmesi gerektiğini duymaktır, bu nedenle geri bildirimlerinize son derece değer verir. Windows Serveriçin, kayıtlı Windows 10 Insider aygıtınızı ve Geri Bildirim Merkezi uygulamasını kullanın. Uygulamada, Windows Server kategorisini ve ardından geri bildiriminiz için uygun alt kategoriyi seçin. Geri Bildirim başlığında, lütfen aşağıda gösterildiği gibi geri bildirim sağladığınız yapı numarasını belirtin:
[Sunucu #####] Geri bildirimimin başlığı
Ayrıntılar için Geri Bildirim Merkezi aracılığıyla Windows Server'da Geri Bildirim Paylaşma konusuna bakın. Ayrıca, iş birliği yapmak, paylaşmak ve uzmanlardan öğrenmek için Microsoft Teknoloji Toplulukları forumundaki Windows Server Insiders alanını ziyaret etmenizi de teşvik ediyoruz.
Windows Yönetim Merkezi için UserVoice aracılığıyla bize geri bildirim gönderin. Ayrıca, Microsoft Teknoloji Toplulukları 'ndaki Windows Yönetim Merkezi alanını da ziyaret etmenizi teşvik ediyoruz.

Kullanım Koşulları

Bu yayın öncesi yazılımdır - "olduğu gibi" kullanılmak üzere sağlanır ve üretim ortamlarında desteklenmez. Kullanıcılar, Windows Update'ten edinilebilecek güncelleştirmeleri yüklemekle sorumludur. Windows Server Insider programı aracılığıyla kullanımınıza sunulan tüm yayın öncesi yazılımlar Insider Kullanım Koşullarınatabidir.
Teşekkürler,

BLB

 

28.10.2021

Diğer Haberler