Alışveriş Sepetim

Windows Server vNext Insider Preview Yapı 18965 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar!

Bugün, Windows Server VNext Yarı Yıllık Kanal sürümlerinin yeni bir Insider önizleme derlemesini yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kullanılabilir İçerik

  • Windows Server vNext Yarı Yıllık Önizleme

Server Core Edition, desteklenen 18 Sunucu dilinde ISO biçiminde ve VHDX formatında yalnızca İngilizce olarak kullanılabilir.

  • Windows Server Core Uygulama Uyumluluğu FoD Önizlemesi
  • Windows Server Dil Paketleri
  • Windows Yönetim Merkezi 1907

Semboller ortak sembol sunucusunda kullanılabilir – bkz. Eşleşen Windows Server kapsayıcı yansımaları Docker Hub üzerinden kullanılabilir. Windows Server kapsayıcıları ve Insider yapıları hakkında daha fazla bilgi için burayıtıklatın.

Aşağıdaki tuşlar, Windows Server Yarı Yıllık Kanal Önizlemeleri'nin sınırsız etkinleştirilmesine izin verir

  • Sunucu Standardı: V6N4W-86M3X-J77X3-JF6XW-D9PRV
  • Sunucu Veri Merkezi: B69WH-PRNHK-BXVK3-P9XF7-XD84W

Bu Windows Server Önizlemesi 31 Temmuz 2020'de sona erecek.

Nasıl İndirilir

Kayıtlı Insider'lar doğrudan Windows Server Insider Preview indirme sayfasınageçebilir. Windows Yönetim Merkezi ve diğer ek uygulamalar ve ürünler için Ek yüklemeler açılır menüsüne bakın. Henüz insider olarak kaydolmadıysanız, Windows Insiders for Business portalında SUNUCUYLA BAŞLAMA'ya bakın.

Geri bildirimlerinize değer veriyoruz!

Sık yayın döngüsünün en önemli parçası, neyin çalıştığını ve neyin iyileştirilmesi gerektiğini duymaktır, bu nedenle geri bildirimlerinize son derece değer verir. Windows Serveriçin, kayıtlı Windows 10 Insider aygıtınızı ve Geri Bildirim Merkezi uygulamasını kullanın. Uygulamada, Windows Server kategorisini ve ardından geri bildiriminiz için uygun alt kategoriyi seçin. Geri Bildirim başlığında, lütfen aşağıda gösterildiği gibi geri bildirim sağladığınız yapı numarasını belirtin:

[Sunucu #####] Geri bildirimimin başlığı

Ayrıntılar için Geri Bildirim Merkezi aracılığıyla Windows Server'da Geri Bildirim Paylaşma konusuna bakın. Ayrıca, iş birliği yapmak, paylaşmak ve uzmanlardan öğrenmek için Microsoft Teknoloji Toplulukları forumundaki Windows Server Insiders alanını ziyaret etmenizi de teşvik ediyoruz.

Windows Yönetim Merkezi için UserVoice aracılığıyla bize geri bildirim gönderin. Ayrıca, Microsoft Teknoloji Toplulukları 'ndaki Windows Yönetim Merkezi alanını da ziyaret etmenizi teşvik ediyoruz.

Bilinen Sorunlar

Dism /image yöntemi kullanılarak Uygulama Uyumluluğu FOD'lerinin işletim sistemi .wim görüntüsüne çevrimdışı eklenememesine neden olan bir sorun vardır. Yükseltmeden sonra, DISM / çevrimiçi yöntemini kullanarak yeni FOD'yi yeniden yüklemek gerekir.

Kullanım Koşulları

Bu yayın öncesi yazılımdır - "olduğu gibi" kullanılmak üzere sağlanır ve üretim ortamlarında desteklenmez. Kullanıcılar, Windows Update'ten edinilebilecek güncelleştirmeleri yüklemekle sorumludur. Windows Server Insider programı aracılığıyla kullanımınıza sunulan tüm yayın öncesi yazılımlar Insider Kullanım Koşullarınatabidir.

Hizmet Olarak Koşuşturmaca için kapalı kalma
süresi yok, Dona <3

28.10.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.