Alışveriş Sepetim

Windows Server vNext Insider Preview Build 19023 Duyurusu

Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, Windows Server VNext Yarı Yıllık Kanal Veri Merkezi ve Standart sürümlerinin yeni bir Insider Preview derlemesini yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Mevcut İçerik

  • Windows Server vNext Yarı Yıllık Önizleme Yapısı 19008 Sunucu Çekirdeği Veri Merkezi ve Standart Sürümler, desteklenen 18 Sunucu dilinde ISO biçiminde ve VHDX biçiminde yalnızca İngilizce olarak mevcuttur.
    • Eşleşen Windows Server Core Uygulama Uyumluluğu FoD Önizlemesi
    • Eşleşen Windows Server Dil Paketleri
  • Windows Yönetici Merkezi Önizlemesi 1909
Semboller , genel sembol sunucusunda bulunur – Microsoft'un Symbol Server blog gönderisinde Güncelleme ve Microsoft Symbol Server'ı Kullanma bölümüne bakın .
Kapsayıcılar: Windows Server kapsayıcılarının ve Insider yapılarının nasıl edinileceği ve yükleneceği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın . Hızlı başlangıç ??bilgileri, burada .
Anahtarlar: Aşağıdaki anahtarlar, Windows Server Yarı Yıllık Kanal Önizlemelerinin sınırsız etkinleştirilmesine izin verir
  • Sunucu Standardı: V6N4W-86M3X-J77X3-JF6XW-D9PRV
  • Sunucu Veri Merkezi: B69WH-PRNHK-BXVK3-P9XF7-XD84W
Windows Sunucu Önizlemesi 31 Temmuz 2020'de sona erecek.

Nasıl indirilir

Kayıtlı Insider'lar doğrudan Windows Server Insider Preview indirme sayfasına gidebilirler Windows Admin Center ve diğer tamamlayıcı uygulamalar ve ürünler için Ek İndirmeler açılır menüsüne bakın. Henüz Insider olarak kaydolmadıysanız Windows Insiders for Business portalında SUNUCU İLE BAŞLARKEN bölümüne bakın .

Görüşlerinize değer veriyoruz!

Sık yayınlama döngüsünün en önemli kısmı, neyin işe yaradığını ve neyin iyileştirilmesi gerektiğini duymaktır, bu nedenle geri bildiriminiz son derece değerlidir. For Windows Server , kayıtlı Windows 10 İçeriden cihazı kullanmak ve kullanmak Görüşleri Hub uygulaması. Uygulamada, Windows Server kategorisini ve ardından geri bildiriminiz için uygun alt kategoriyi seçin Geri Bildirim başlığında, lütfen geri bildirim sağladığınız yapı numarasını aşağıda gösterildiği gibi belirtin:
[Sunucu ##### ] Geri bildirimimin başlığı
Ayrıntılar için Geri Bildirim Merkezi aracılığıyla Windows Server'da Geri Bildirim Paylaşma bölümüne bakın Ayrıca , işbirliği yapmak, paylaşmak ve uzmanlardan bilgi edinmek için Microsoft Tech Communities forumundaki Windows Server Insiders alanını ziyaret etmenizi öneririz .
Windows Yönetici Merkezi için, UserVoice aracılığıyla bize geri bildirim gönderin . Ayrıca Microsoft Teknoloji Toplulukları'ndaki Windows Yönetici Merkezi alanını ziyaret etmenizi öneririz .

Kullanım Şartları

Bu, yayın öncesi bir yazılımdır - "olduğu gibi" kullanım için sağlanır ve üretim ortamlarında desteklenmez. Kullanıcılar, Windows Update'ten sağlanan tüm güncellemeleri yüklemekten sorumludur. Windows Server Insider programı aracılığıyla size sunulan tüm yayın öncesi yazılımlar, Insider Kullanım Koşullarına tabidir .
Teşekkürler,
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.