Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

Windows Server vNext Insider Preview Build 18965 Duyurusu

Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, Windows Server VNext Yarı Yıllık Kanal sürümlerinin yeni bir Insider önizleme derlemesini yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Mevcut İçerik

  • Windows Server vNext Altı Aylık Önizleme
Sunucu Çekirdeği Sürümü, desteklenen 18 Sunucu dilinde ISO biçiminde ve VHDX biçiminde yalnızca İngilizce olarak mevcuttur.
  • Windows Server Core Uygulama Uyumluluğu FoD Önizlemesi
  • Windows Server Dil Paketleri
  • Windows Yönetici Merkezi 1907
Semboller , genel sembol sunucusunda bulunur – Microsoft'un Symbol Server blog gönderisinde Güncelleme ve Microsoft Symbol Server'ı Kullanma bölümüne bakın Eşleşen Windows Server kapsayıcı görüntüleri, Docker Hub aracılığıyla sağlanacaktır. Windows Server kapsayıcıları ve Insider derlemeleri hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın .
Aşağıdaki anahtarlar, Windows Server Yarı Yıllık Kanal Önizlemelerinin sınırsız etkinleştirilmesine izin verir
  • Sunucu Standardı: V6N4W-86M3X-J77X3-JF6XW-D9PRV
  • Sunucu Veri Merkezi: B69WH-PRNHK-BXVK3-P9XF7-XD84W
Bu Windows Sunucu Önizlemesi 31 Temmuz 2020'de sona erecek.

Nasıl indirilir

Kayıtlı Insider'lar doğrudan Windows Server Insider Preview indirme sayfasına gidebilirler Windows Admin Center ve diğer tamamlayıcı uygulamalar ve ürünler için Ek İndirmeler açılır menüsüne bakın. Henüz Insider olarak kaydolmadıysanız Windows Insiders for Business portalında SUNUCU İLE BAŞLARKEN bölümüne bakın .

Görüşlerinize değer veriyoruz!

Sık yayınlama döngüsünün en önemli kısmı, neyin işe yaradığını ve neyin iyileştirilmesi gerektiğini duymaktır, bu nedenle geri bildiriminiz son derece değerlidir. For Windows Server , kayıtlı Windows 10 İçeriden cihazı kullanmak ve kullanmak Görüşleri Hub uygulaması. Uygulamada, Windows Server kategorisini ve ardından geri bildiriminiz için uygun alt kategoriyi seçin Geri Bildirim başlığında, lütfen geri bildirim sağladığınız yapı numarasını aşağıda gösterildiği gibi belirtin:
[Sunucu ##### ] Geri bildirimimin başlığı
Ayrıntılar için Geri Bildirim Merkezi aracılığıyla Windows Server'da Geri Bildirim Paylaşma bölümüne bakın Ayrıca , işbirliği yapmak, paylaşmak ve uzmanlardan bilgi edinmek için Microsoft Tech Communities forumundaki Windows Server Insiders alanını ziyaret etmenizi öneririz .
Windows Yönetici Merkezi için, UserVoice aracılığıyla bize geri bildirim gönderin . Ayrıca Microsoft Teknoloji Toplulukları'ndaki Windows Yönetici Merkezi alanını ziyaret etmenizi öneririz .

Bilinen Sorunlar

Uygulama Uyumluluğu FOD'unun DISM /image yöntemi kullanılarak çevrimdışı olarak OS .wim görüntüsüne eklenememesi sorunu var. Yükseltmeden sonra, yeni FOD'u DISM /online yöntemini kullanarak yeniden yüklemek gerekir.

Kullanım Şartları

Bu, yayın öncesi bir yazılımdır - "olduğu gibi" kullanım için sağlanır ve üretim ortamlarında desteklenmez. Kullanıcılar, Windows Update'ten sağlanan tüm güncellemeleri yüklemekten sorumludur. Windows Server Insider programı aracılığıyla size sunulan tüm yayın öncesi yazılımlar, Insider Kullanım Koşullarına tabidir .
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.