Windows Server 2022 Standart 20 CALL ( RDS) Dijital Lisans Key

Marka: Microsoft

1,298.00 TL

Windows Server 2022 Standart 20 CALL ( RDS) Dijital Lisans Key
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital lisans ürününüzü satın aldıktan sonra faturanız ile birlikte 10 dk. içerisinde mail adresinize gönderiyoruz.

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.

3- Ürünlerinize ait faturanız Mail adresinize gönderilir.

4- Satın aldığınız  lisans anahtarı ile birlikte kurulum ve etkinleştirme rehberi mail adresinize gönderilir.

– Orjinal Microsoft  Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürünler tek Pc içindir.

– Tek seferlik etkinleştirme sağlar. Süre sınırı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular:

A- Neden ucuz?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

C- Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

D- Fatura Gönderiyor musunuz?

Evet gönderiyoruz. Satın aldığınız ürünün faturası, istek dahilinde  mail adresinize gönderilebilir, 

E- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

Not: Dijital lisans ve yazılımlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesini yazilimbudur güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Windows Server 2022 Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) için Kullanıcı CALL

Windows Server 2022 özellikleri, grafik masaüstlerine ve Windows uygulamalarına uzaktan erişim sağlayan Uzak Masaüstü Hizmetlerini (RDS) içerir. Sözde İstemci Erişim Lisansları (CAL'ler), uygulamaların merkezi olarak sağlanmasından yararlanmak için gereklidir. Bir Microsoft Uzak Masaüstü Hizmetleri 2022 Kullanıcı CAL'si satın aldığınızda, belirli bir kullanıcıya Uzak Masaüstü Oturum Ana Bilgisayarı bağlantısı için yetki verebilirsiniz. Lisanslı kullanıcı, bağlantıyı kurmak için hangi istemci cihazının kullanılacağını seçmekte özgürdür. Destek durumları, uzak, fiziksel bir bilgisayara erişim veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) kullanımı için olsun, uzak masaüstü hizmetleri çok sayıda kullanım durumu için kullanılabilir. Çevrimiçi olarak bir Microsoft Uzak Masaüstü Hizmetleri 2022 Kullanıcı CAL'si satın aldığınızda, çok çeşitli kurumsal görevler için ideal donanıma sahip olursunuz.

En son sürümün faydaları nelerdir?
Windows Server 2022 RDS, Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri için en son sürümdür. Önceki sürüme göre sayısız avantajı vardır. Erişim lisanslarının daha kolay yönetimi büyük önem taşımaktadır. Windows Server 2022 RDS ayrıca ileriye dönük uyumluluk ile karakterizedir. Bu nedenle, Windows sunucusunun yeni bir sürümü görünse bile bu programı kullanmaya devam edebilirsiniz. Güvenlik de daha da geliştirildi. Örneğin, sanal makineler artık daha iyi izolasyona sahip. Ayrıca, Windows Defender bu uygulamalar için optimize edilmiştir. Son olarak, 2022 sürümü tek oturum açma ile karakterize edilir. Bu, optimum güvenlik ve aynı zamanda yüksek düzeyde kullanıcı rahatlığı sağlar. Son olarak, en son sürüm, verileri basitçe şifreleme seçeneği sunar.
Bu, gerekli ağ kapasitesini önemli ölçüde azaltır ve bu nedenle daha sorunsuz bir süreç sağlar. Uzak Masaüstü CAL: Microsoft'un lisanslama modeli Windows Server kullanıyorsanız, yalnızca gerçek işletim sistemini lisanslamanız gerekmez. Ayrıca, her bir bireysel kullanıcı veya kullanılan her uç cihaz için bir lisans satın alınması gerekmektedir. Bu, RDS kullanıyorsanız da geçerlidir. Bu nedenle, bunun için sözde bir Windows Server CAL'sine ihtiyacınız var. CAL terimi, İstemci Erişim Lisansı anlamına gelir. İki farklı seçeneğiniz var: Bireysel kullanıcıları veya bireysel kullanıcıları lisanslayabilirsiniz.
Windows Server 2022 RDS Kullanıcı CAL: birçok cihazı olan çalışanlar için ideal Bazı şirketlerde çalışanların çok sayıda terminali vardır. Ayrıca sunucunun hizmetlerine sadece işyerinde bulunan bilgisayarlarla değil, kişisel cihazlarıyla da - akıllı telefonlar, tabletler veya dizüstü bilgisayarlar ile erişmeleri mümkündür. Kullanılan cihaz sayısı, kullanıcı sayısından önemli ölçüde fazlaysa, bir Windows Server 2022 RDS Kullanıcı CAL'si satın almak mantıklıdır. Her kullanıcıya yalnızca bir kez lisans verilmesi gerekir.
Daha sonra sunucuya herhangi bir sayıda cihazla erişebilir. Windows Server 2022 RDS Aygıt CAL'si: birkaç aygıt kullanan şirketler için mükemmel Öte yandan, her çalışan yalnızca tek bir aygıt kullanıyorsa veya birkaç çalışan bir terminali paylaşıyorsa, o zaman bir Windows Server 2022 RDS Aygıt CAL'si satın almanız önerilir. 
 

Havale / EFT (%5) :1,233.10 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5