Windows Server 2019 Standart Oem Lisans Anahtarı 32& 64 Bit Key

Marka: Microsoft
%27

413.00 TL

299.90 TL

Windows Server 2019 Standart Oem Lisans Anahtarı 32& 64 Bit Key
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital lisans ürününüzü satın aldıktan sonra faturanız ile birlikte 10 dk. içerisinde mail adresinize gönderiyoruz.

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.

3- Ürünlerinize ait faturanız Mail adresinize gönderilir.

4- Satın aldığınız  lisans anahtarı ile birlikte kurulum ve etkinleştirme rehberi mail adresinize gönderilir.

– Orjinal Microsoft  Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürünler tek Pc içindir.

– Tek seferlik etkinleştirme sağlar. Süre sınırı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular:

A- Neden ucuz?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

C- Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

D- Fatura Gönderiyor musunuz?

Evet gönderiyoruz. Satın aldığınız ürünün faturası, istek dahilinde  mail adresinize gönderilebilir, 

E- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

Not: Dijital lisans ve yazılımlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesini yazilimbudur güvencesiyle satın alabilirsiniz.

WİNDOWS SERVER 2019 STANDARD 

BULUTA HAZIR İŞ YÜKLERİNİ DAHA KOLAY YÖNETİN

Windows Server 2019 Standard , buluta hazır iş yüklerini daha kolay bir şekilde yönetmek için bir çözüme ihtiyaç duyan işletmelere yüksek düzeyde kullanım ve kontrol esnekliği sağlamaya odaklanır.

KÖTÜ NİYETLİ SALDIRILARI ÖNLEYİN

Windows Server 2019 Standart ayrıca, herhangi bir şüpheli etkinliği önleyici bir önlem olarak algılayan güçlendirilmiş bir güvenlik paketi ile sisteminize yönelik kötü niyetli saldırıları önlemeye yardımcı olur.

UYGULAMALARI BULUTA HAZIR ÇÖZÜMLERE DÖNÜŞTÜRÜN

Windows Server 2019 Standard , Windows'ta Kubernetes için bilgi işlem, ağ iletişimi ve depolama yeteneklerini geliştirir. Windows Server 2019'daki genişletilmiş kapsayıcı ağ oluşturma yetenekleri, genişletilmiş platform ağ esnekliği ve kapsayıcı ağ eklentisi desteği ile Windows'ta Kubernetes kullanma becerisini geliştirir. Kubernetes üzerinde Dağıtılmış İş Yükleri ile daha fazla ağ güvenliği için yeni yerleşik araçlarla Windows ve Linux tabanlı hizmetleri koruyun.

WİNDOWS'TA KUBERNETES İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ KULLANILABİLİRLİK

Kullanıcılar mevcut uygulamaları buluta hazır çözümlere dönüştürebilir ve geliştiricilerin kapsayıcıları, mikro hizmetleri ve yeni Nano Sunucuyu kullanarak yeni uygulamalar oluşturmasına yardımcı olabilir. Veri merkeziniz otomatik ve esnek bir işletim sistemiyle çalıştırılabilir ve Microsoft Azure veri merkezlerinde bulunan bulut açısından verimli özelliklerin çoğuna erişebilir.

WİNDOWS SERVER 2019 STANDARD ANA ÖZELLİKLER

Microsoft Windows Server 2019 Standart ile kullanıcılar, sunucu sanallaştırma, depolama, yazılım tanımlı ağ oluşturma, web uygulama platformları, sunucu yönetimi ve otomasyonu, bilgi koruma, sanal masaüstleri ve çok daha fazlası gibi özelliklere erişim kazanır.

YERLEŞİK KONTEYNERLER

Windows Server ve Hyper-V kapsayıcıları sayesinde çeviklikle geliştirin ve yönetin

WİNDOWS SERVER 2019 STANDARD YENİ DAĞITIM SEÇENEKLERİ

Hafif Nano Sunucu ile kullanılabilirliği artırın ve kaynak kullanımını azaltın

YENİLİKÇİ AĞ OLUŞTURMA

Bulut benzeri verimlilikle otomatikleştirmek için yazılım tanımlı ağ iletişimi

UYGUN MALİYETLİ DEPOLAMA

Windows Server 2019 Standard ile yüksek düzeyde kullanılabilir, ölçeklenebilir yazılım tanımlı depolama oluşturun ve maliyetleri azaltın

GÜVENLİK KATMANLARI EKLENDİ

Birden çok yerleşik koruma katmanıyla güvenliği artırın ve riski azaltın. Güvenlik ihlallerine karşı daha fazla koruma sağlamak için işletim sisteminde yerleşik olarak bulunan yeni koruma katmanlarına güvenin. Kötü niyetli saldırıları engellemeye yardımcı olun ve sanal makinelerinizin, uygulamalarınızın ve verilerinizin güvenliğini artırın.

İŞLETİM SİSTEMİNDEN BAŞLAYARAK GÜVENLİĞİNİZİ GÜÇLENDİRİN.

İşletim sisteminizde çalışan uygulamaları, dağıtıldığı her yerde koruyun. Şirket içi veya bulutta çalışan uygulamalarınızın korumasını geliştirin. Ayrıcalıklı erişimi kontrol etmek, sanal makineleri korumak ve platformu ortaya çıkan tehditlere karşı güçlendirmek için Windows Server 2019'da yerleşik olarak bulunan güvenlik özelliklerine güvenin.

ŞÜPHELİ ETKİNLİĞİ TESPİT EDİN

  • Device Guard ile sunucuda yalnızca güvenilir yazılımların çalıştığından emin olun.
  • Control Flow Guard ile bellek bozulması saldırılarına karşı korumaya yardımcı olun.
  • Sunucu rolleri için optimize edilmiş Windows Defender ile bilinen kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmaya yardımcı olun.

GÜVENLİK ÖDÜN VERMEDEN SANALLAŞTIRIN

Sanal makinelerinizi tehlikeye atılmış bir yapıdan korumaya yardımcı olmak ve uyumluluğunuzu artırmak için Korumalı Sanal Makineler kullanın. Korumalı Sanal Makineler, Bitlocker kullanılarak şifrelenir ve sağlıklı ana bilgisayarlarda çalışır.

YÖNETİCİ KİMLİK BİLGİLERİNİ KORUYUN

Credential Guard ve Remote Credential Guard kullanarak yönetici kimlik bilgilerinin Hash-the-Hash saldırılarına karşı korunmasına yardımcı olun. Tam Zamanında Yönetim ve Yeterli Yönetim ile yönetici ayrıcalıklarını sınırlayın.

GÜVENLİK TEHDİTLERİNİ HIZLA TESPİT EDİN

Gelişmiş denetim yetenekleriyle çekirdekte veya diğer hassas işlemlerde şüpheli davranışların tespit edilmesine yardımcı olun. Ayrıca, uyarıları ve raporları ayarlamak için Microsoft Operations Management Suite Insights & Analytics araçlarını kullanın.

UYGULAMA İZOLASYONUNU ARTIRIN

Windows Server 2019 Standard ile Hyper-V kapsayıcılarla kapsayıcı tabanlı uygulamaların korunmasına yardımcı olun. Sanal makinelere giden dahili ve harici ağ trafiğini kontrol etmek için yazılım tanımlı bir ağ oluşturma özelliği olan dağıtılmış güvenlik duvarını kullanın.

YAZILIM TANIMLI BİR VERİ MERKEZİYLE DAHA VERİMLİ OLUN

Yazılım tanımlı bir veri merkeziyle verimliliği ve çevikliği artırın. Operasyonel ve bütçeyle ilgili zorluklarınızı çözün. Yazılım tanımlı bilgi işlem, depolama ve ağ teknolojileri aracılığıyla fiziksel ve sanal altyapıları bir araya getirin.

VERİ MERKEZİNİZE ESNEKLİK VE KONTROL GETİRİN

Yazılım tanımlı bilgi işlem, depolama ve ağ iletişimi ile maliyetleri düşürürken veri merkezinize esneklik ve denetim getirin. Veri merkezinizi otomatik ve esnek bir işletim sistemiyle çalıştırın ve Microsoft Azure veri merkezlerinde bulunan bulut açısından verimli özelliklerin çoğuna erişin.

Havale / EFT (%5) :284.91 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
D** B**********
00 0000
gerçekten harikasınız. elinize emeğinize sağlık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5