Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Windows Özellik Deneyimi Paketi 120.2212.1070.0'ı Beta Kanalına Yayınlama

Merhaba Windows Insider'lar,

Büyük Windows 10 özellik güncellemeleri dışında müşterilerimize yeni özellik iyileştirmeleri sunmak için yeni bir süreci test ediyoruz. Windows Özellik Deneyimi Paketiaracılığıyla, artık işletim sisteminden bağımsız olarak geliştirilen belirli özellikleri ve deneyimleri geliştirebiliriz. Bu işlemi ilk olarak Windows Insider'larla test ederek, gelecekte sürümlerin kapsamını ve sıklığını genişletmeyi umuyoruz. Sonunda, Windows Özellik Deneyimi Paketi güncelleştirmeleri Windows 10 için zaten varolan hizmet sürecine katlanır ve Müşterilere Windows Update aracılığıyla bu şekilde teslim edilir.

Bugün, Windows Feature Experience Pack 120.2212.1070.0'ı Beta Kanalı'na yayınlıyoruz. Bu güncelleştirme aşağıdaki geliştirmeleri içerir:

  • Insider geri bildirimlerine dayanarak, ekranınızın bir kesitini oluşturmak ve ekran görüntüsünü oraya kaydetmek için doğrudan Dosya Gezgini'nde seçtiğiniz bir klasöre yapıştırmak için Windows'taki yerleşik ekran kırpma deneyimini (WIN + SHIFT + S) kullanabilirsiniz. Deneyin!
  • Dokunmatik klavyeyi 2'şer 1 arada dokunmatik cihazda dikey duruşta kullanmak artık bölünmüş klavye modunu destekliyor.

Windows Özellik Deneyimi Paketi güncelleştirmeleri, yapılar ve toplu güncelleştirmeler gibi Windows Update aracılığıyla Insider'lara teslim edilecektir. Beta Kanalı'ndaki Windows Insider'lar Windows Update > Ayarlar & gt; Güvenlik > Windows Update'e gidebilir ve Windows Özellik Deneyimi Paketi güncelleştirmesini almak için güncelleştirmeleri denetleyebilir. Bu güncelleştirmeyi almak için Beta Kanalı'ndaki Insider'ların 20H2 Build 19042.662 yüklü olması gerektiğini lütfen unutmayın. Insider'ların yukarıda belirtilen geliştirmeleri etkinleştirmek için yeniden başlatmaları gerekecek ve Ayarlar > Sistemi > Hakkında'ya giderek Windows Özellik Deneyimi Paketi sürümlerini kontrol edebilecekler.

Teşekkürler,
BLB

28.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.