Alışveriş Sepetim

Windows Mixed Reality kulaklıklar bugün kullanılabilir


Güncelleme 17.17.17.06.m PT: Windows Mixed Reality kulaklıklar bugün satışa sunuldu. Bu gönderi kullanılabilirliği yansıtacak şekilde güncelleştirildi.

Bugün Microsoft'ta karma gerçeklik için heyecan verici bir gün! Karma gerçeklik vizyonumuzu özetledik, büyüyen Windows Mixed Reality kulaklık ailemize katılmak için en son cihazı açıkladık - Samsung HMD Odyssey - ve Windows Mixed Reality kulaklıklarının Microsoft Store ve Microsoft.com'dakullanılabilirliğini kutlayarak tatil satın alma sezonunu başlattık.

Bugün kullanıma sunulmaya başlayan Windows 10 Fall Creators Güncellemesi ve uyumlu bir Windows 10 bilgisayarı ile birlikte, iş ortaklarımızdan gelen bu Windows Mixed Reality kulaklıkları kendinizi yeni bir gerçekliğe kaptırmanızı sağlayacaktır: Windows Karma Gerçeklik dünyası.

Kendi Windows Mixed Reality kulaklığınızı şu şekilde edinebilirsiniz:

Microsoft Store* ve Microsoft.com'da ve aşağıdaki bağlantıları tek tek kontrol derekkendi Windows Mixed Reality kulaklıklarınızı keşfedebilir, deneyebilir veya satın alabilirsiniz.

Samsung HMD Odyssey

Hareket kontrolörleri ile Samsung HMD Odyssey.

Bugün, Samsung Samsung HMD Odyssey'i duyurdu. Samsung HMD Odyssey, Çift AMOLED yüksek çözünürlüklü ekranlar, 110 derece görüş alanı, dahili premium AKG kulaklıklar ve dahili 6 DOF içten dışa konum takibi ile dikkat çekici bir sürükleyici deneyim sunar. Cihaz kurulumu hızlı ve kolaydır ve üstün görüntü kalitesiyle birinci sınıf bir sanal gerçeklik deneyimi sunar.

Samsung HMD Odyssey'i bugün satın alın.

Acer Windows Karma Gerçeklik kulaklık

Acer Windows Karma Gerçeklik kulaklık

Acer, Windows Mixed Reality Kulaklıklarını hareket kontrolörleriyle sunacak. Kulaklık kontrolörlerle eşleştirildiğinde, kolayca içerik oluşturmak veya oyun oynamak için kulaklıktaki tam konum ve dönme izlemeden yararlanabilirsiniz.

Acer Windows Mixed Reality kulaklığını hemen satın alın.

Dell Vizör

Dell Visor Windows Karma Gerçeklik kulaklığı

Dell Visor, "olduğu gibi" bir görünüm için keskin ve pürüzsüz 360° panoramik bir deneyim için yüksek çözünürlüklü 1440 x 1440 LCD panellere sahiptir. Gözlük takan insanlar için bile rahat aşınmaya izin veren iyi yastıklı kafa ve yüz dolgu ile konfor ve rahatlık için özenle tasarlanmıştır.

Dell Visor'ı hemen satın alın.

HP Windows Karma Gerçeklik kulaklığı

HP Windows Karma Gerçeklik kulaklığı

HP Windows Mixed Reality kulaklık, harika Karma Gerçeklik deneyimleri sunmak için hareket denetleyicileriyle birlikte sunulacak.

HP Windows Mixed Reality kulaklığını hemen satın alın.

Lenovo Gezgini

Lenovo Explorer Windows Karma Gerçeklik kulaklığı

The Lenovo Explorer headset is ergonomically designed and optimized for comfort so you can immerse yourself in mixed reality experiences for long periods. It tracks your movements with superior fidelity and spatial awareness so you can move around naturally in an area of 3.5 by 3.5 meters (about 11.5 by 11.5 feet) without constantly reorienting yourself. No external sensors are needed, which means you can set it up in minutes by simply connecting a cable to your PC.

Lenovo Explorer'ı hemen satın alın.

Windows Karma Gerçeklik hakkında daha fazla bilgi edinin

Windows Karma Gerçeklik hakkında daha fazla bilgi edinmek için Windows.com/MixedReality. Bu site, geçerli Windows 10 bilgisayarınızın Windows Mixed Reality ile uyumlu olup olmadığını görmek için bir uyumluluk denetleyicisi de dahil olmak üzere yararlı bilgiler içerir; içerik deneyimlerini vurgular; ve Windows Mixed Reality 'yi desteklemek için oluşturulmuş tambir bilgisayar koleksiyonuna göz atmanızı sağlar.

Acer, Dell, HP ve Lenovo'nun yeni Windows Mixed Reality kulaklıklarını bugün yerel Microsoft Store'unuza ilk kez demodan izleyin.

*Cihaz tanıtımları Microsoft Store konumuna göre değişir.

27.10.2021

Diğer Haberler