Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

Windows Insiders, Windows 10'a gelen yeni gizlilik ekranı ayarları düzenine ilk kez bakıyor


Bugün, Windows Insider üyelerimiz bu baharda Windows 10'a gelen yeni gizlilik kurulum deneyimine ilk kez göz atacaklar ve onların ne düşündüklerini öğrenmekten heyecan duyuyoruz. Windows Insider'lar, Windows 10'un bir sonraki sürümünde geliştirdiğimiz yeni fikirleri ve kavramları deneyimleyen ilk kişiler arasındadır. Karşılığında, Windows'u müşterilerimiz için olabilecek en iyi hale getirmemize yardımcı olmak için ne düşündüklerini öğreniyoruz. .

Bu bahar, Microsoft, gizlilik ayarları için kurulum deneyimindeki değişiklikleri içeren bir Windows 10 güncellemesi yayınlayacak. Bu yeni tasarım, müşterilerimizin gizlilikleri hakkında odaklanmış seçimler yapmalarına yardımcı olmak için odaklanmış bilgileri iletir ve Mürekkep Oluşturma ve Yazma ile Cihazımı Bul için iki yeni ayar sunar.
Bugünün yapısını yükleyen Windows Insider'larımız bu yeni kurulumu ilk kez deneyimleyebilecekler. Ancak herkes aynı kurulumu deneyimleyemez. Örneğin, bazıları 'Cihazımı Bul' ve 'Mürekkep Oluşturma ve Yazma' gibi seçimlerin bağımsız seçimler olduğu tek bir ekran kurulumu aracılığıyla ayarlarını gözden geçirecektir.
Windows Insiders için cihaz ekranınızın gizlilik ayarlarını seçin
Yeni tek ekran kurulum düzeni.
Diğerleri, noktalı bir çizgiyle ayırt edilen en iyi Windows 10 deneyimi için önerilen Microsoft seçimiyle her biri tek bir gizlilik ayarına ayrılmış yedi ayrı ekran alacak. Bir seçim yapmaları ve ardından bir sonraki ekrana geçmek için kabul et'i tıklamaları gerekecek.
Bu örnekte, Kurulum sırasında kendi ekranında Cihazımı Bul gösterilmektedir. Microsoft, cihazın kaybolması durumunda müşterinin bulmasına yardımcı olmak için cihazın konum verilerini kullanmamıza izin vermek için noktalı çizgi kutusuyla gösterilen Evet'in seçilmesini önerir.
Windows Insiders için cihaz ekranımı bul.
'Cihazımı bul' için yeni tek ekran.
Bu müşterilere ayrıca, gelişmiş mürekkep oluşturma ve yazma tanımayı sağlamak için ayrı bir ekran da verilecek. Müşteriler, gelişmiş mürekkep oluşturma ve yazmayı etkinleştirerek, Windows müşterileri tarafından kullanılan birçok dilde el yazısı tanıma, otomatik tamamlama, sonraki sözcük tahmini ve yazım düzeltme gibi Windows üzerinde çalışan uygulama ve hizmetlerin öneri özelliklerini geliştirmemize yardımcı oluyor.
Mürekkep oluşturma ve yazma tanımayı iyileştirmeyi etkinleştirmek, geliştirilmiş metin önerilerine olanak tanır.
Mürekkep oluşturma ve yazma tanımayı iyileştirmeyi etkinleştirmek, geliştirilmiş metin önerilerine olanak tanır.
Insider'larımıza birden fazla deneyim sunarak, gizlilik kurulum seçeneklerini gösteren en iyi kurulum deneyimine ilişkin tercihlerle birlikte birden fazla bakış açısı duyabiliyoruz. Bu baharda gelecek olan ve bu yeni gizlilik kurulum deneyimlerini sunacak olan yeni Windows 10 güncellemesi için heyecanlıyız. Tüm müşteriler, gizlilik ayarlarını istedikleri zaman Başlat > Ayarlar > Gizlilik'te inceleyebilir ve güncelleyebilir .
Windows, Windows Insider programımıza kaydolan kişilere ürün geliştirme aşamasındayken bize geri bildirimde bulunabilmeleri için önizlemeler sunar. Windows 10'u nasıl kullandıklarını daha iyi anlayarak ve geri bildirimlerini dinleyerek, daha fazla kişinin ve kuruluşun keyif alacağı daha iyi ürünler oluşturmamıza yardımcı oluyorlar.
Windows Insider Programımıza katılmak ve bize geri bildirim sağlamak isterseniz, Insider.windows.com adresinden daha fazla bilgi edinebilir ve katılabilirsiniz .
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.