Alışveriş Sepetim

Windows Community Toolkit v6.1 Duyurusu

Bugün Windows Topluluk Araç Seti'nin bir sonraki güncellemesi olan sürüm 6.1'i duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu sürüm, geliştirici topluluğumuzun yardım ve katkılarıyla mümkün olmuştur. 'Küçük' bir sürüm olsa da, tüm araç takımı paketinde yeni kontroller, yardımcılar ve iyileştirmelerle dolu!
Aşağıda bu yeni özelliklerle ilgili daha fazla ayrıntıya bakın.

TokenizingTextBox'ın Tanıtımı

Bir öneri kutusundaki metin.
İlk başta bir Otomatik Öneri Kutusu gibi görünebilir, ancak kullanıcının birden fazla seçenek seçmesine izin verir. Kullanıcı bir tanesini seçtikten sonra, onu 'belirteçleştirir' ve daha sonra kolayca manipüle edilebilecek seçimlerinin açık bir göstergesini sağlar. Ayrıştırılmamış girişler metin olarak da kalabilir, kişileri seçme ve öğeleri kategorilere ayırma gibi çeşitli senaryolar için harikadır.
Bu, Araç Seti için en çok talep edilen kontrollerimizden biri oldu ve bir araya getirmesi zor oldu! Ancak bu sürümde size sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Lütfen buradaki dokümanlara göz atın ve onunla ne oluşturduğunuzu bize bildirin!

.NET Core 3 için Tost Bildirimi Yardımcıları – ? Michael Dietrich

Windows Bildirim ekibi, harika Tost Bildirimi Yardımcılarımızın artık tüm WPF ve WinForms uygulamalarınız için .NET Core 3 üzerinde çalışmasına izin vermek için Michael Dietrich'in bir topluluk çözümünden yararlanmayı başardı !

Durum Tetikleyicileri – ? Morten Nielsen

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.