Alışveriş Sepetim

Windows Azure, Startup sharpcloud'un İşini Genişletmesine Yardımcı Oluyor

Günümüzde çoğu işletme, planlama süreçlerinde etkili işbirliğine izin vermeyen statik elektronik tablolar ve sunumlar kullanmaktadır. Ancak kişisel yaşamlarında insanlar Facebook gibi dinamik sosyal ağ araçlarını kullanarak sürekli iletişim kurar ve işbirliği kurarlar.


 

İşbirliği ve gerçek zamanlı iletişim, günümüzün dinamik ortamında iş başarısı için kritik öneme sahiptir. Bu yüzden Guildford, İngiltere merkezli bir girişim olan Sharpcloud'ukurdum:Sosyal ağ ilkelerini uzun vadeli iş planlamasına uygulamak için.


 

Hizmetimiz, uzun vadeli iş yol haritaları ve stratejisi geliştirmek, tanımlamak ve iletmek için son derece görsel bir görünüm ve hissi ortak sosyal ağ bileşenleriyle birleştirir. sharpcloud, stratejik planlama ve yol haritalamayı otomatikleştirmede görselleştirme ve sosyal ağı merkezi fikirler olarak içeren türünün ilk hizmetidir.


 

Sharpcloud'un bir bulut bilişim uygulaması olması birçok nedenden dolayı mantıklıdır. Özellikle, bir bulut uygulaması, birincil hedef pazarımız olan küresel şirketleri desteklememize yardımcı olur. Bulut ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve kolay bir şekilde ölçeklendirme ve dağıtma olanağı sunar. Son olarak, bulut, sunucu altyapısını yönetmede geliştirme süresini ve çabasını kaybetmeden hizmetimizi geliştirmeye odaklanmamızı ve düşünmemizi sağlar.


 

Başlangıçta Amazon Web Services'ı kullanarak sharpcloud'a başladık, ancak bu, Amazon bulut tabanlı sunucuları korumaya odaklanmamızı gerektiriyordu. Bu nedenle, istediğimiz sonuçları elde etmek için Windows Azureile oluşturulmuş bir çözüme geçtik. Windows Azure, Microsoft bizim için temel altyapıyı yönettiğinden, uygun maliyetli bir çözüm geliştirmemize ve hızlı bir şekilde pazara çıkmamıza olanak tanır. Microsoft .NET Framework ve Microsoft Silverlight tarayıcı eklentisini temel alan bir uygulama oluşturuyorduk, bu nedenle hizmetimizin ve depolama alanımızın Azure API ile düzgün iletişim kurmasını sağlamak için yalnızca az miktarda kod yeniden yazmamız gerekiyordu.


 

Gerçek zamanlı iletişim yoluyla sharpcloud uygulaması, kullanıcıların iş planları için fayda, maliyet ve riskleri tanımlayan etkileşimli sunumlar geliştirmelerini sağlar. Çözüm ayrıca, kullanıcıların verimli iletişimde yardımcı olmak için gerçek zamanlı olarak kolayca yorum ve görüş ekleme ve paylaşma olanağı sağlar.


 

Bizim için henüz erken, ancak Windows Azure stratejik ilişkiler kurmamıza yardımcı oldu. Örneğin Fujitsu, bugün sharpcloud kullanıyor ve FutureScape adlı yüksek değerli, stratejik bir danışmanlık çözümüne sarıyor. Fujitsu genellikle büyük kuruluşlarla iş ortaklarıdır, bu nedenle bizimle olan ilişki onlar için bir çeşit ayrılmaydı - ancak Windows Azure ile teslim edebileceğimizi bildikleri için rahat oldukları bir ilişkiydi.


 

Stratejik planlama için bir sosyal ağ, yol haritalama aracının sağlayıcısı olarak itibarımızı ortaya çıkarmak istedik. Windows Azure, başarımız için kesinlikle kritik olan çok sayıda kullanıcıyı desteklemek için katlanarak ölçeklendirme yeteneğine sahip olduğumuz için bu hedefe ulaşmamıza yardımcı oluyor.


 

Hikayenin tamamını http://www.microsoft.com/casestudies/Case_Study_Detail.aspx?CaseStudyID=4000006685adresinden okuyun. 

http://www.windowsazure.com/evidence'da daha fazla Windows Azure müşteri başarı hikayesi okuyun.
SARIM KHAN

CEO'SU ve Sharpcloud Kurucu Ortağı Tarafından Gönderildi

 

30.10.2021

Diğer Haberler