p

Windows 8.1'in iş avantajlarına göz atın ve dağıtımınıza başlamak için şimdi adımlar atın

Perşembe gününden itibaren, Windows 8.1 tüm ticari müşteriler ve iş ortakları tarafından kullanılabilir. Microsoft'un daha önce paylaştığı gibi, Windows 8.1 iş müşterilerimiz için önemli bir kilometre taşını temsil eder. İşletmelere cihazlar arasında en güçlü ve esnek modern işletim sistemini sunma vizyonumuz üzerine kuruludur, müşterilerin çalıştıkları her yerde mobil kullanıcılarını etkinleştirmelerine yardımcı olur ve bu esnekliği BT Pro'ların talep ettiği yönetilebilirlik ve güvenlikle birleştirir.

Kullanıcı deneyimi, yönetilebilirlik, güvenlik, mobilite ve ağ iletişimindeki gelişmelerle Windows 8.1, ister bağlı mobil senaryolar aracılığıyla ister süreçleri kolaylaştırarak kuruluşların işlerini daha yüksek üretkenlikle ilerletmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Windows Commercial genel müdürü Erwin Visser'in windows for Your Business blogundabelirttiği gibi, şirketler iş operasyonlarını dönüştürmek ve giderek artan mobil işgücünü güçlendirmek için Windows 8.1 Enterprise'dan zaten yararlanıyor - örnekler arasında UnitedHealth Group, Boeing ve Campari Australia bulunuyor.

Windows 8.1'in son sürümü kullanıma sunulduğunda, işletmeler işletim sisteminin planlama ve testlerini tamamlayabilir ve dağıtıma başlayabilir. Test işleminizi henüz başlatmadıysanız, bu dağıtım araçları Windows 8.1 Enterprise'ı mevcut uygulamalar ve BT altyapısıyla uyumluluk konusunda sınamak için harika bir kaynaktır. Hizmet noktası terminalleri, dijital işaretler veya kiosklar gibi özel endüstri cihazları kullanan şirketler için Windows Embedded 8.1 Endüstrisi, Windows 8.1 teknolojilerinin gücünü bu cihazlara genişletir. Windows Embedded ekibi, bloglarında değerlendirme, cihaz yönetimi ve dağıtım araçları hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

Yeterince vurgulanamayan bir diğer öğe: Desteğin sonu 8 Nisan 2014'te gerçekleşmeden önce, Windows XP kullanan işletmelerin daha modern bir işletim sistemine geçmesi gerekir - Windows 7 veya Windows 8.1 olsun). Şu anda Windows 7 çalıştıran işletmeler için Microsoft, windows 8.1'i tüm mobil senaryolarınızın yanı sıra yeni dokunmatik aygıtlar ve mevcut fare ve klavye seçenekleri için değerlendirmenizi teşvik eder. Kullanıma sunma planlamanıza başlamak için windows 8.1 Enterprise'ın değerlendirme sürümünü bugün indirin.

Visser'ın tam gönderisini okumak için İşletmeniz için Windows'a gidin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Steve Clarke
Microsoft Haber Merkezi Personeli

27.10.2021

Diğer Haberler