Windows 8.1'i hemen alıp alın!

Windows 8.1'in küresel kullanılabilirliği artık burada, windows 8'e insanların gerçekten zevk alacağını düşündüğümüz çeşitli yeni özellikler ve iyileştirmeler getiriyor. Müşteri geri bildirimlerini dinledik ve istediğimiz iyileştirmelerin çoğunu sunuyoruz.
Tüketiciyseniz ve zaten bir Windows 8 cihazınız varsa, artık Windows Mağazası üzerinden Windows 8.1'e ücretsiz güncellemeyi çevrimiçi olarak indirebilirsiniz. Windows 7, Windows Vista, Windows XP veya Windows 8.1 Preview çalıştıran bir aygıtı olan bir tüketiciyseniz, işletim sisteminizi algılayacak ve cihazınıza Windows 8.1 almak için gereken bilgileri sağlayacak Windows.com'ı ziyaret edin. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Windows 8.1'i almayla ilgili en sık sorulan soruların çoğuna yanıt bulmak için bu SSS bölümünü okuyun.
Cuma gününden itibaren, Windows 8.1 yeni cihazlarda ve dünyanın dört bir yanındaki perakende satış yerlerinde paketlenmiş bir DVD ürünü olarak da sunulacak.
Windows 8.1, Microsoft'un daha zengin bir müşteri deneyimi oluşturmak için ürünlerimizi sürekli iyileştirme taahhüdünü göstermektedir. Windows 8.1, Skype'tan Xbox'a ve Bing'e kadar tüm şirket genelinde işbirliğini temsil eder. Müşterilerin cihazlarını güncellemeye başlamaları bizi heyecanlandırıyor!
Perşembe günü saat 10:30'dan 12:00'ye kadar reddit'te bir tweetleme yarışması ve IAmA sohbeti.m de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı için Windows.m a Blogging'e uğramayı unutmayın.
Ayrıca ilginizi çekebilir: Jennifer Chen

Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

27.10.2021

Diğer Haberler