Alışveriş Sepetim

Windows 11'in Insider Önizleme Yapılarına Hazırlanıyor

GÜNCELLEME 6/28, 12:30 PDT: Windows 11 minimum sistem gereksinimleriyle ilgili bir güncellemeyle ilgili bu blog gönderisine bakın .
Bugün, Windows 11'i dünyaya tanıttık ve Windows Insider'ların bunu elde etmek için çok heyecanlı olduklarını biliyoruz! Panos'un burada bahsettiği gibi , önümüzdeki hafta Windows 11 için ilk Insider Preview derlemesini yayınlamayı planlıyoruz. Ancak bu sürümden önce - Insider'lara, ileride Windows 11 Insider Preview derlemelerini nasıl alacaklarına dair yaptığımız birkaç değişiklik hakkında bilgi vermek istedik.
Altı yıl önce Windows 10'un piyasaya sürülmesinden bu yana, PC alanında birçok donanım yeniliği gerçekleşti. Windows'un ilerlemesi ve en son yeniliklerden daha iyi yararlanabilmesi için modern PC'lerin temel sistem gereksinimlerini güncellememiz gerekiyor. Sonuç olarak, Windows 11, Windows Insider Programına yansıtılacak güncellenmiş donanım gereksinimlerine sahiptir. Bu blog gönderisi, yayına yeni başlayan Insider'ların yanı sıra Insider Preview derlemelerini yayınlayan Insider'lar için bunun ne anlama geldiğini ana hatlarıyla açıklayacaktır.

Eğer varsa , yeni reklam yayınına İçeriden Önizleme oluşturur:

Hoş geldin! Windows Insider Programına web üzerinden veya doğrudan Ayarlar Güncelleme ve Güvenlik > Windows Insider Programı aracılığıyla kaydolduktan sonra , Insider Preview derlemelerini Ayarlar aracılığıyla yayınlamak için PC'nizi etkinleştirin ve donanım özelliklerine göre hangi seçeneklerin mevcut olduğu konusunda size rehberlik edecektir. PC'niz için.
Windows 11 için yeni donanım gereksinimlerini karşılamayan bilgisayarları, Windows 10 güncellemelerini önizlemek için Yayın Önizleme Kanalına katılmaya davet ediyoruz.

Eğer varsa zaten yayını Insider Önizleme oluşturur:

Halihazırda Insider Preview derlemelerini yayınlıyorsanız, bilgisayarınızın Windows 11 Insider Preview derlemelerine uygunluğunu anlamak için lütfen aşağıdaki tabloya bakın.
Windows 11 donanım gereksinimlerini desteklemek için, medya yükleme deneyimimizde (ISO'lar) zorunlu kılınanlarla eşleşmesi için uçuş için minimum gereksinimleri belirliyoruz, ancak Windows 11 kullanırken en iyi deneyim için bilgisayarların tüm donanım gereksinimlerini karşılamasını öneririz. Insider Önizleme derlemeleri. PC'nizin bu gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını görmek için buradaki PC Health Check uygulamasını kullanabilirsiniz .GÜNCELLEME 6/28, 12:30 PDT: Windows 11 minimum sistem gereksinimleriyle ilgili bir güncellemeyle ilgili bu blog gönderisine bakın .
Bu tablo, bilgisayarınızın Windows 11 Insider Preview derlemeleri için uygunluğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.
Büyütmek için yukarıdaki tabloya tıklayın.
Tüm bilgisayarların Windows 11 için tüm donanım gereksinimlerini karşılamasını önermekle birlikte, bu yeni kısıtlamaları uygularken bazı sınırlı istisnalara izin veriyoruz. 24 Haziran 2021'e kadar bilgisayarlarına Dev Channel'dan derlemeler yüklemekte olan tüm Windows Insider'ların, bilgisayarları minimum donanım gereksinimlerini karşılamasa bile Windows 11 Insider Preview derlemelerini yüklemeye devam etmesine izin verilecek. Halihazırda Dev Channel'da PC'leri olan içeridekiler, geçen yıldan beri Windows 11 özelliklerine sahip derlemeler kuruyor ve bunlar hakkında geri bildirimde bulunuyor. Teşekkür etme şeklimiz, devam etmek ve onlara her şeyin bir araya geldiğini görme fırsatı vermektir. Ancak bu, dikkat çekmek istediğimiz bazı önemli ödünleşimlerle birlikte gelir:
  • Bu cihazlar yeni donanım gereksinimlerini karşılamadığından, bu bilgisayarlarda Windows 11 deneyimini etkileyen ve düzeltilemeyecek sorunlar ve hatalar olabilir.
  • Herhangi bir noktada bu bilgisayarlardan birinde Windows 10'a geri dönmeyi gerektiren bir şeyler ters giderse, Windows 10'a geri dönmek için buradaki medya oluşturma aracını kullanabilirsiniz . Bu bilgisayarlara başka bir istisna verilmeyecek ve izin verilmeyecektir. Windows 11 Insider Preview derlemelerine yeniden yükseltin. Bunlar yeni bir PC olarak değerlendirilecek ve yukarıda vurgulandığı gibi minimum donanım gereksinimleri uygulanacaktır.
  • Windows 11 genel kullanıma sunulduktan sonra, bu bilgisayarlar aralıklarla yayından kaldırılacak ve gelecekteki Windows 11 Insider Preview derlemelerini alamayacaklar. Bu bilgisayarların sağladığımız ortamla (ISO'lar) temiz bir şekilde Windows 10'a yüklemesi gerekir ve ardından Windows 10 güncellemelerini önizlemek için Yayın Önizleme Kanalına katılabilir.

Beta Kanalını Windows 11'in Insider Preview derlemeleri için hazırlama

Windows 11 Insider Preview derlemelerini bu yaz Beta Kanalında yayınlamaya hazırlanırken, Beta Kanalında Windows 11 için donanım gereksinimlerini karşılamayan bilgisayarları Sürüm Önizleme Kanalına taşıyoruz. Bu bilgisayarlardan bazıları Beta Kanalına geri dönebilir, ancak riskleri kendilerine aittir. Ayrıntılar için yukarıdaki tabloya bakın.
Bunun biraz değişiklik olduğunun farkındayız, ancak bu, Windows Insider'ların bilgisayarlarında Windows 11 Insider Preview derlemeleriyle mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını sağlayacaktır. İçeridekilerin sahip olabileceği soruları ele almak için burada bir Microsoft Yanıtları forum gönderisi oluşturduk .
İlk tam önizlemeyi önümüzdeki hafta Insider'larımızla nihayet paylaşacağımız için ne kadar heyecanlı olduğumuzu size anlatamayız!
Teşekkürler,
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.