Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

Windows 11 için oluşturulmuş yeni Surface ürünleriyle tanışın

Windows her zaman dünyanın inovasyonu için bir platform olmuştur – herkesin oluşturması, bağlantı kurması, öğrenmesi ve başarması için bir yer. Windows bilgi işlem deneyimlerini yeniden şekillendirirken, yeni donanım ürünleri giderek daha fazla insanın kendileriyle etkileşim kurmasına yardımcı oldu. İşaretle ve tıkla üretkenliğin kilidini açan ilk fareden dokunmatik ekranlar, mürekkep oluşturma ve çeşitli modern yetenekler getiren 2'si 1 Arada'ya kadar, Windows ve aygıtlar birlikte bir bilgisayarda nelerin mümkün olduğunu yeniden tanımladılar. Surface olarak tarihimiz boyunca en anlamlı deneyimlerin donanım ve yazılımın kesiştiği noktada inovasyondan geldiğini gördük. Bu fikir, Surface için katalizördü - yalnızca Windows için bir aşama olmayacak, aynı zamanda platformu ve ekosistemi ileriye taşıyacak bir donanım oluşturmak için.
Windows'un her yeni sürümü, yeni nesil donanım yeniliğinin kilidini açar. Ve son on yıldır Surface, kongreye meydan okuyarak, yeni deneyimlere öncülük ederek ve tamamen yeni cihaz kategorileri yaratarak ön saflarda yer aldı.
Bugün, Windows 11'in eşiğinde, Surface portföyünün tarihindeki en büyük güncellemesini ifşa ediyoruz. PixelSense ekranları, yeni kalem teknolojisi, birinci sınıf mikrofonlar ve kameralar, güçlü silikon ve çok yönlü form faktörleri ile yeni Surface cihazları, Windows inovasyonunu bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlandı. Yeni kadromuz şunları içeriyor:
  • Yeni Surface Laptop Studio ile güçlü dizüstü bilgisayarımıza yeni bir bakış
  • Yeniden tasarlanan Surface Pro 8 , yeni Surface Go 3 ve Surface Pro X güncellemeleriyle ikonik 2'si 1 arada ailemize yükseltme
  • Surface Duo 2 ile çift ekranlı mobil üretkenlik için bir adım ileri
  • Surface Slim Pen 2, dijital mürekkebi dokunsal geri bildirimle bir sonraki seviyeye taşıyor
  • Ürün yapımının genişletilmiş bir görünümünü temsil eden ve sürdürülebilirlik ve kapsayıcılık konularını odak noktasına getiren bir dizi yeni aksesuar.
Surface Dizüstü Bilgisayar Stüdyosu
Windows 11 ile uyumlu olarak tasarlanan Surface Laptop Studio, şimdiye kadar ürettiğimiz en güçlü Surface'tır. Menteşeler, ekran, silikon ve diğer alanlardaki Surface inovasyonunun yıllara dayanan doruk noktasıdır ve Surface mirasının en iyilerini tek bir güçlü cihazda bir araya getirir.
Geliştiriciler, yaratıcı profesyoneller, tasarımcılar ve oyuncular için ideal bir ürün olarak tasarlandı ve size bir masaüstünün gücünü, bir dizüstü bilgisayarın taşınabilirliğini ve yaratıcı bir stüdyoyu bir arada sunuyor.
Surface Laptop Studio, yeni bir ultra dayanıklı Dinamik Dokuma Menteşeye sahip olup, bir moddan diğerine sorunsuz geçiş sağlar.
  • Dizüstü bilgisayar modunda, eksiksiz klavye ve Hassas Dokunsal dokunmatik yüzey ile birinci sınıf bir yazma deneyiminin keyfini çıkarın.
  • Sahne modunda, 14,4” PixelSense dokunmatik ekran oyun, akış, yerleştirme veya istemcilere sunum için mükemmel açıya çekilir. Klavye kapalıyken kendinizi ekrana kaptırın ve Surface Slim Pen 2, dokunmatik veya dokunmatik yüzey ile etkileşim kurun.
  • Stüdyo modunda, kesintisiz yazma, eskiz ve diğer yaratıcı uğraşlar için en uygun tuvali kullanın.
Ayrıca Surface Slim Pen 2, ilham geldiğinde kolay erişim için manyetik olarak takıldığı ve şarj olduğu klavyenin altında düzgünce saklanır 1 . İnsanlar, uygulamalar oluşturmak, video oluşturmak ve ultra hızlı oyunlar yayınlamak için bir cihaz olan bu çok yönlü dizüstü bilgisayarı kullanırken hayal güçlerini özgür bırakabilir. 11. Nesil Intel® Core™ H35 işlemciler ve NVIDIA® GeForce RTX™ GPU'lar ile Laptop Studio, her işi kolaylıkla halletme gücüne sahiptir.
Surface Laptop Studio 1599,99 $'dan başlar ve bugün belirli pazarlarda ön sipariş vermek için kullanılabilir .
Yüzey Pro 8
İkonik 2'si 1 arada ürünümüze yönelik bu güncelleme, Pro 3'ten bu yana en önemli atılımı temsil ediyor. Surface Pro 8, 11. Nesil Intel® Core™ işlemciler, iki Thunderbolt 4 bağlantı noktası ve yerleşik olarak Pro 7'den iki kat daha hızlıdır. Intel® Evo™ platformu. Tüm bu performans kazanımları, Windows 11 ve 16 saate varan pil ömrü 2 , Surface Pro 8'i piyasadaki en güçlü 2'si 1 arada ürün haline getiriyor.
Surface Pro 8, neredeyse uçtan uca canlı bir 13” PixelSense dokunmatik ekrana sahiptir. Dolby® Vision™ ve Uyarlanabilir Renk Teknolojisi ile gözleri yormayan ve gerçeğe yakın bir izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Bu, şimdiye kadar ürettiğimiz teknik olarak en gelişmiş ekran. Pro 8, insanlara hareket halindeyken dinamik bir tablet ve en üst düzeyde evden çalışma kurulumu sağlayan ideal bir hibrit cihazdır. İnanılmaz 5 MP ön kamera, 10 MP-4K arka kamera, Dolby® Atmos™ ses ve çift uzak alan Stüdyo Mikrofonu, en iyi şekilde görünmenizi ve sesinizi çıkarmanızı sağlar.
Yeni Surface Pro Signature Keyboard, yeni Surface Slim Pen 2 için saklama ve şarj etme özelliği sunarak ilham geldiğinde onu yakınınızda ve hazır durumda tutar. 120 Hz ekran yenileme hızıyla, Kalem ve mürekkepleme deneyimini daha önce hiç olmadığı gibi yaşayacaksınız.
Surface Pro 8, 1099,99 ABD dolarından başlar ve bugün belirli pazarlarda ön sipariş için kullanılabilir .
Yüzey İnce Kalem 2
Basit ve keyifli bir Kalem deneyimi sağlamak, teknolojinin arka planda kaybolmasını sağlamamızın bir yoludur. Pen'i ekrana koymanın sezgisel yeteneği, sizi üretken ve yaratıcı çabalarınızın içine çeker, elde tutmayı artırır ve yeni çok yönlülük düzeyleri sunar. Bugün ileriye doğru bir sonraki büyük adımı atmaktan heyecan duyuyoruz – mürekkepleme ve Kalem deneyimimizi eskisinden daha doğal ve akıcı hale getiriyoruz.
Sıfır basınç kuvveti ve ultra düşük gecikme süresi ile Surface Slim Pen 2 size daha da fazla kontrol ve doğruluk sağlar. Yeniden tasarlanan daha keskin uç, yazma, gölgeleme ve mürekkeplemeye daha ince bir nokta koymaya yardımcı olur. Surface Laptop Studio'ya manyetik olarak takıldığında veya Surface Pro Signature Keyboard'da saklandığında, gerektiğinde şarj olur ve kullanıma hazır olur. Surface Slim Pen 2, kağıt üzerinde kalem hissi yaratan dokunsal sinyaller sağlamak için Windows 11'deki yeni özelliklerden ve Surface Pro 8 ve Surface Laptop Studio'daki özel Microsoft G6 işlemcimizden yararlanır. Surface Slim Pen 2'deki yerleşik dokunsal motor, not alırken ve çizerken doğal bir his sağlamak için etkinleştirilir. Bu, büyük bir fark yaratan ince bir etkileşimdir.
Surface Slim Pen 2, 129,99 ABD Doları karşılığında mevcuttur ve bugün belirli pazarlarda ön sipariş vermeye hazırdır .
Yüzey Pro X
Bir yıl önce, Microsoft SQ2 ARM silikonumuz üzerinde çalışan ince, hafif ve LTE bağlantılı Surface Pro X'i duyurduk. Bu ürün, Surface Pro'nun çok yönlülük özelliklerini yeni güç verimliliği ve bağlantı seviyeleriyle birleştirdi. Şimdi yerleşik Windows 11 ve 64 bit öykünmesiyle, her zamankinden daha fazla uygulama parmaklarınızın ucunda. Adobe Photoshop ve Lightroom gibi diğer uygulamalar gibi Microsoft Teams ve Office gibi uygulamalar da ARM için optimize edilmiştir. Yalnızca Wi-Fi özellikli yeni modelimiz, tüm gün dayanan pil ömrüne2 sahip ince, şık tasarımı şimdiye kadarki en uygun fiyatlı giriş fiyatına getirerek daha da fazla müşteriye çok yönlülük ve seçenek sunduğumuz anlamına geliyor.
Surface Pro X, 899,99 dolardan başlıyor ve bugün belirli pazarlarda ön sipariş için mevcut .
25.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.