Windows 10'u Özel Etkinlikler, Konuk Gösterileri, Çalıştaylar ve Daha Fazlasıyla Kutlamak için Microsoft Mağazalarına Katılın

29 Temmuz'dan itibaren ABD, Porto Riko ve Kanada'daki tüm Microsoft mağazaları , Windows 10'un piyasaya çıkışını 110'dan fazla yerde bir dizi mağaza içi etkinlik ve etkinlikle kutlayacak. Windows 10'un neler sunabileceğini görmek için yerel mağazanızı ziyaret edin ve doğrudan uzmanlardan tavsiye alın. Ayrıca , PC'niz veya tabletiniz için ÜCRETSİZ yükseltme değerlendirmesi de dahil olmak üzere yükseltmeniz gereken tüm yardım ve bilgileri alabilirsiniz .
29'unda gün boyunca, Microsoft mağaza etkinlikleri eşantiyonlar, ikramlar ve daha fazlasını içerecek. 29 Temmuz'dan itibaren, bir dizi ücretsiz Windows 10'u Tanıyın atölye çalışması başlayacak. Bize katılın ve uzman tavsiyesi ve Windows 10 hakkında bilmeniz gereken her şeyi alın – daha fazla ayrıntı için burayı tıklayın . Belirli Microsoft mağazaları ayrıca, #UpgradeYourWorld'ü desteklemek için topluluklarını her gün geliştiren yerel topluluk organizasyonlarını ve kar amacı gütmeyen kuruluşları tanımak için öğleden sonra resepsiyonlarına ev sahipliği yapacak. Bu, Microsoft mağazalarının tüm müşterilerimize olağanüstü seçim, değer ve hizmet sunmaya kendini adamış başka bir yoludur.
Ayrıca Windows 10'un şekillenmesine yardımcı olan kişilere de özel bir teşekkür etmek istiyoruz. Kutlamak için 29 Temmuz'dan itibaren her Microsoft mağazasını ziyaret eden ilk 50 Windows Insider'a özel bir Windows Insiders tişörtü (ilk gelen ilk hizmet alır) verilecek ) ve ayrıca, yalnızca 29 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arasında mağazada geçerli olan Windows Insider'a Özel Microsoft mağaza teklifi sunuyoruz. Daha fazla bilgi edinmek ve teklifi indirmek için Windows Insider Hub'a gidin.
Aşağıda herkesin 29 Temmuz'dan itibaren Microsoft mağaza etkinliklerine ilişkin eksiksiz kılavuzu bulunmaktadır:

Windows 10 Yolculuğunuzu Yanıt Masasında Başlatın

Microsoft mağazaları, Windows 10 hakkında bilmeniz gereken her şeyde size yardımcı olmak için burada. Yanıt Masası , Windows 10 hakkında daha fazla bilgi edinmek için tek adresinizdir; bilgili ve güler yüzlü teknisyenlerimiz, sorularınızı yanıtlamak ve yolunuzu değerlendirmenize yardımcı olmak için buradalar. Windows 10. Telesekreter, tüm teknoloji ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilir. Bilgisayarınızın ayarlanması veya sorun gidermeye ihtiyacı varsa, hangi cihaza sahip olursanız olun veya onu nereden satın aldığınızdan bağımsız olarak uzmanlarımız PC'nizi onarmaya yardımcı olabilir (çoğu hizmet ücretsizdir).

Windows 10'un Özel Konuklarıyla 10 Microsoft Mağazasında Lansman Kutlamaları

Ayrıca, 10 mağaza eğlenceyle daha da büyüyor! 29 Temmuz akşamı (aşağıda listelenmiştir) hayranlarımızı kutlamak için dokuz mağaza lokasyonunda özel bir buluşma ve selamlama yapılacaktır. Ayrıca Microsoft, Lone Tree, Colo'daki Park Meadows Mall'da, 31 Temmuz Cuma günü OneRepublic ile ücretsiz bir canlı konsere ev sahipliği yapacak.
Etkinlikler hakkında daha fazla bilgi ve kullanıma sunuldukça ek ayrıntılar ve güncellemeler için lütfen Microsoft Store Facebook sayfasını ziyaret edin .

Özel Misafirlerle Kutlama Mekanları:

  • 7/29: Bellevue, Washington – Bellevue Meydanı – Dünya Kupası Şampiyonu Megan Rapinoe
  • 7/29: Boston, Massachusetts – Prudential Center'daki Mağazalar – NHL Selke Trophy Kazanan Patrice Bergeron
  • 7/29: Dallas, Teksas – NorthPark Center – Famer Deion Sanders'ın NFL Pro Futbol Salonu
  • 7/29: Garden City, New York – Roosevelt Field – Dünya Kupası Şampiyonu Abby Wambach
  • 7/29: Houston, Teksas – Houston Galleria – Houston Texans Linebacker Brian Cushing
  • 7/29: Las Vegas, Nevada – Defile – Boks Efsanesi Sugar Ray Leonard
  • 7/31: Lone Tree, Colorado – Park Meadows – OneRepublic
  • 7/29: Santa Clara, California – Westfield Valley Fair – NBA Şampiyonu ve Finalleri MVP Andre Iguodala
  • 7/29: Seattle, Washington – Üniversite Köyü – Seattle Seahawks Geniş Alıcı Doug Baldwin
  • 7/29: Tysons Corner, Virginia (DC bölgesi) – Tysons Corner Center – Dünya Kupası Şampiyonu Ali Krieger

16 Microsoft Mağaza Alışveriş Merkezi Konumunda Windows 10 Deneyim Bölgeleri

29 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri ??arasında belirli Microsoft mağaza alışveriş merkezleri, Windows 10 demolarını ve Surface, Xbox One ve Minecraft gibi Microsoft ürünlerini içeren bağımsız deneyim bölgelerine ev sahipliği yapacak. Bu konumların ziyaretçileri, Windows 10'u deneyimleme ve eşantiyonlar alma şansına sahip olacak. Windows 10 Deneyim Alanlarına sahip alışveriş merkezi konumlarının listesi için burayı tıklayın .
Windows 10'u kutlamak için sizi yakınınızdaki bir Microsoft mağazasında görmeyi umuyoruz!
 

16.08.2021

Diğer Haberler