Alışveriş Sepetim

Windows 10'da yeni misiniz? Hız kazanmak için 'Simply Windows' videolarına göz atın

Windows 10'da yeniyseniz veya bundan en iyi şekilde nasıl kurtulabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, artık kullanma konusunda hıza ulaşmanıza yardımcı olacak bir video serisi var: "Sadece Windows."

İlk beş bölüm şimdi bir çalma listesinde, önümüzdeki haftalarda daha fazlası takip edecek.

Yazarlar, dosyalarınızı bulma, Microsoft Store'dan uygulama alma ve bir Microsoft hesabıylaoturum açma gibi görevlerde size yol gösterebileceğiniz dost ev sahipleri olarak hizmet vermektedir. Microsoft'taki yazarlar, yazılım ve donanımınızda gördüğünüz kelimelerden becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan içerik öğrenmeye, bir sorunla karşıladığınızda içeriği desteklemeye kadar müşterilerin sesini doğrudan ürünlerine getirmeye yardımcı olur. Amaçları teknolojinin kullanımını ve anlaşılmasını kolaylaştırmaktır. Yazarlar, teknoloji kazançlarını ve sıkıntılarını paylaşan müşterileri düzenli olarak dinlerler. Daha sonra bu geri bildirimi alır ve ürünleri ve deneyimleri geliştirmek için çalışmalarına dahil ederler.


Videoları YouTube'a koymak, kullanıcıların zaten yardım aradığı yere gidiyor, diyor Microsoft'un Müşteri Başarı Mühendisliği (CSE) ekibindeki İçerik Deneyimi ekibinde yazan Tanya Grant, bu fikri takım arkadaşı Seoyoung Kim ile birlikte tasarlamaya yardımcı oldu.

"Bu mobil dostu bir dünya ve her türlü konuda nasıl-to videoları arayan insanlar için büyük bir kanal olduğunu biliyoruz," diyor.

Her "Simply Windows" videosu kısa taraftadır - yaklaşık 2-3 dakika - ve insanların Windows 10'a hızlı bir geçiş yapmasına yardımcı olmaya odaklanmıştır.

Videoların kamera kılavuzları arasında Amy Keeney, David Eitelbach, Trish Winter-Hunt, Jackie Tidwell, Maxx Ramos, Doug Thomas ve Grant yer alıyor. (Thomas ve Grant de her bölümü senaryoya dökeceğiz.) Bazıları iki bölümde görünür. Video ekibinde çalışan Genevieve Alvarez, Thomas ile birlikte yönetmenlik yapan kişidir. Ayrıca videoları çeker ve düzenler.

Bu yazarların çoğu için, ilk kez canlı yayına çıktılar. Ve bu seri çoğu kişi için ekstra bir çalışma olduğundan, "Bu projeyi yapmak eğlenceli olsa iyi olur", thomas, seriyi genel bir izleyici kitlesi için kolayca sindirilebilir hale getiren gündelik quips ile aşıladı. "Bu, çizgileri ezberlemesi ve canlı makyaja tabi tutulması gereken yazarlar için alet kayışındaki başka bir araçtır," ki bu rutinlerinin normal bir parçası değildir.

Geçerli çalma listesindeki diğer konular arasında ayarların (koyu mod, arka planda resim, temalar ve renkler) ve Windows güncelleştirmelerinin nasıl kişiselleştirılacağı yer almaktadır.

27.10.2021

Diğer Haberler