Alışveriş Sepetim

Windows 10 Teknik Önizleme'de Dosya Gezgini'nden Paylaşın

Windows 10 Teknik Önizleme'de, seçilen bir veya daha fazla dosyayı paylaşmayı kolaylaştırmak için Dosya Gezgini'ne yeni bir "Paylaş" düğmesi ekledik. Çoğu dosya yönetimi Dosya Gezgini aracılığıyla gerçekleşir ve artık paylaşım tam da ihtiyacınız olan yerde kolaylaştırılır.
Paylaş
 
Paylaşımı etkinleştiren yüklü uygulamalar bu düğmeyle çalışır; Share tılsımı kullanıldığında tıpkı Windows 8.1'deki gibi paylaşım deneyimini açacaktır. Örneğin – doğrudan Dosya Gezgini'nde birkaç fotoğraf seçebilir, paylaş düğmesine basabilir ve bu uygulamalar yüklüyse doğrudan Facebook veya Twitter'da paylaşabilirsiniz. Bu uygulama elbette çok erken aşamalarda ve önümüzdeki aylarda yapılacak daha çok iş var! Eğer bir Windows uygulaması geliştirdiyseniz, buraya tıklayarak uygulamanızda paylaşım sözleşmesini nasıl kullanacağınızı öğrenebilir ve bu platform özelliğinden faydalanabilirsiniz .
Bu konuda bizim için geri bildiriminiz var mı? Windows Insider Programına kaydolduğunuzdan emin olun ve doğrudan bize geri bildirim göndermek için Windows Geri Bildirim uygulamasını kullanın.
(Aslında bu gönderiyi bu hafta yayınlamayı planlamıştım ama Brad Sams beni yendi - sanırım devam edip yine de yayınlayacağım .)
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.