p

Windows 10 Özellikleri Nelerdir?

Yenilik hiç bu kadar iyi gözükmemişti

Fikirleriniz, işiniz, vizyonunuz - hepsini Windows 10 PC'de hayata geçirin.

Yalnızca Windows 10'un sunduğu deneyimler

Ekranları patlatma teknolojisi ve işi halletme gücü sayesinde, bir Windows 10 PC'de ihtiyacınız olanı bulacaksınız.

Windows Hello yüz tanıma özelliğini kullanarak Windows 10 bilgisayarını açan bir kişi.

Windows Merhaba. Şifre elveda.

Yüz tanıma özelliğini veya parmak izini kullanan Windows Hello, bilgisayarınızın kilidini açmanın hızlı ve güvenli bir yoludur.

Parola sizsiniz

Windows Hello: Windows 10'daki yüz tanıma özelliğini keşfedin

Windows Hello, Windows cihazlarınızda bir paroladan 3 kat daha hızlı bir şekilde oturum açmanızı sağlar.1 Yüzünüzü tanıtmak için kamerayı kullanın veya parmak izi okuyucunuzu deneyin.4 Windows Hello, bu yollardan herhangi biriyle sizi anında tanır. PIN'inizi her zaman yedek olarak saklayabilirsiniz.

Dilediğiniz yöntemle oturum açın

Windows Hello'nun etkinleştirilmesi, yüzünüzle veya parmak izinizle oturum açma özelliğini açar. Dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde, cihazınızda, uygulamanızda, hatta web sitelerinde bile daha hızlı ve daha güvenli oturum açın. Üstelik uygulama içi satın almalar da gerçekleştirebilirsiniz.

 

Windows Hello yüz tanıma

Gülüşünüzle kurulum yapın

Windows Hello parmak izi tanıma

Parmak izinizle kurulum yapın

Windows Hello destekli uygulamalar

Windows Hello, iHeartRadio ve Dropbox gibi uyumlu uygulamalarla çalışır. Böylece, parola kullanımını ortadan kaldırabilir ve doğrudan yüz tanıma biyometrik güvenlik özelliğini kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde ve parola kullanmadan, biyometrik güvenlik teknolojisinin sağladığı ekstra önlemle oturum açabilirsiniz

Windows Hello tamamlayıcı cihazları

Eşlikçi cihazlarınız ile bilgisayarınızın kilidini açın

Windows Hello ile dijital bileklik, akıllı saat, telefon gibi eşlikçi cihazlarınız; Windows ile çalışan kişisel bilgisayarınızın kilidini parola kullanmandan hızlıca açmanıza olanak tanır.2 Bu cihazlar, kimliğinizi onayladığınızda hızlı ve güvenilir oturum açma işlemleri için size farklı bir seçenek sunar.

Windows 10 bilgisayarında dijital kalem kullanan bir adam.

Kalemin gücü

Not alın, çizin, doodle, düzenleyin ve oluşturun. Windows 10 PC'ler, gerçek mürekkeple yazmak gibi doğal bir his sağlayan inanılmaz mürekkep hızlandırma teknolojisine sahiptir.

 

Ekranda muhteşem bir gün batımı gösteren bir Windows 10 4K bilgisayar.

Daha parlak, daha renkli bir dünya

Windows 10 ile, deneyimler zengin, gerçekçi ve gerçek 4K gelir. 3

Daha verimli daha etkili demektir

Neredeyse 1 milyar insanın Windows 10 kullanmasının bir nedeni var: İşlerin yapılması için yapıldı.

 

 Size yeni bir piksel patlatma dünyası getiren yenilikçi donanım ve yazılımın bir işbirliğidir.

 

Dijital kalemle ahşap bir masaya oturan bir Windows 10 2'si 1 arada bilgisayar.

Anılarınızı düzenleyin, düzenleyin ve paylaşın

Microsoft Photos ile eğlenceli videolar ve unutulmaz slayt gösterileri oluşturun. Yalnızca mükemmel bir düzenleme araçları seti ile gelmiyor, aynı zamanda akıllı bir arama işlevine ve fotoğraflarınızı ve videolarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanın kolay yollarına da sahip. 

 

Windows 10 iPhone'unuzu seviyor

Bu raporu yazın, ayakkabı satın alın, bu makaleyi okuyun; ne zaman ve nerede. İPhone'unuzu Windows 10 PC'nize bağladığınızda çalışmanızı, web aramalarınızı ve dünyayı senkronize edin.

 

Her iki cihaz ekranında da benzer fotoğrafları gösteren, açık bir Windows 10 dizüstü bilgisayarın yanında bir cep telefonu.

OneDrive ile telefonunuzdan veya PC'nizdeki dosyaları yedekleyin ve erişin.
Microsoft Edge, telefondan PC'ye atlamanızı sağlar.  Her
yerde çalışın: Telefonunuzda ve PC'nizde Word, PowerPoint ve Outlook senkronizasyonu.

Kulaklık takan genç bir kadın kanepede uzanırken, Windows 10 bilgisayarında bir oyun oynuyor.

Çok fazla güç. Çok fazla olasılık var.

Windows 10 ile pürüzsüz oyun deneyimini yaşayın. Grafik yoğun oyunlarla başa çıkabilmek için güç ve yenilik elde edersiniz. Ayrıca bu açık platform 13 , Steam, Epic Games ve Origin'deki en çok AAA oyunlarına ve eSports oyunlarına erişmenizi sağlar.

Her birimiz için Windows 10

Bir engeliniz, kişisel tercihiniz veya benzersiz bir çalışma tarzınız olsun, Windows 10 size uyarlanır.

?Windows 10 bilgisayarında çalışan ve okunması kolay, büyük metni ekranda gösteren bir adam.

 

1 Parmak izi okuyucusu, aydınlatılmış IR sensörü veya diğer biyometrik sensörler ve yetenekli cihazlar dahil olmak üzere özel donanım gerektirir.
2 Kalem yetenekli tablet veya PC gerekli. Kalem aksesuarı ayrıca satılabilir.
3 Donanım ve içeriğe bağlı.
4 Bilgisayarın sabit diskinde ve OneDrive'da depolanan resim ve videoları içerir ve tüm aygıtların OneDrive ile eşitlenmesini gerektirir.
5 Kullanılabilirlik ve işlevsellik, Windows olmayan aygıtlarda farklılık gösterebilir. Ortalama sürelere göre; pil ömrü ayarlara, kullanıma ve diğer faktörlere göre önemli ölçüde değişir.  Daha fazla bilgi için https://microsoftedge.github.io/videotest/2019-05/video.html adresini ziyaret edin . 4K Ultra HD münhasırlığı PC'lerle sınırlıdır. 4K, hem Microsoft Edge hem de Netflix uygulamasında çalışır. Netflix Ultra HD planı gerekli. Yalnızca 7. Nesil Intel Core işlemci cihazları ve üstü 4K DRM'nin şifresini çözebilir.
6 Zaman Çizelgesi, kullanıcılar Microsoft hesaplarına giriş yaptıklarında tablet ve cep telefonunda yapılan etkinlikler de dahil olmak üzere geçmiş 3-5 günlük etkinlikleri gösterir. 30 güne kadar etkinlik görmek için kullanıcıların ayarlarda bu seçeneği seçmesi gerekir.
7 Kullanıcıların iPhone'larını PC ayarlarında PC ayarlarına bağlamaları gerekir. Kullanıcılar Microsoft'tan iPhone'larına indirmeleri ve kurulum talimatlarını izlemeleri gereken bir uygulama alacaklardır.
8 Dosyalar çevrimdışı kullanım için uygun olabilir. Aksi halde internet erişimi gereklidir. Ücretler geçerli olabilir. Office 365 aboneliği ayrı satılır.
9 Kullanıcılar, iOS için Microsoft Edge uygulamasını indirmeli ve kurulum talimatlarını izlemelidir.
10 Kullanıcıların, iOS için Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel ve OneNote gibi Microsoft Office uygulamalarını indirmesi ve kurulum istemlerini izlemesi gerekir. Microsoft Office ayrıca satılmaktadır. Düzenlenecek olan belge bulutta SharePoint veya OneDrive ile birlikte depolanmalıdır.
11 PC donanım gereksinimleri, Windows 10'daki oyunlar için değişebilir.
12 Dosyalar çevrimdışı kullanım için uygun olabilir. Aksi halde internet erişimi gereklidir. Ücretler geçerli olabilir.
13  Oyunlar ve / veya abonelikler ayrı satılır.
 
ŞİMDİ SATIN AL 

30.11.2020

Diğer Haberler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.