Alışveriş Sepetim

Windows 10 Mobile Insider Preview Derlemesi 10586.29 Duyurusu

GÜNCELLEME 12/7: Windows Aygıt Kurtarma Aracı'nda artık ek aygıtlar mevcuttur – aşağıya bakın.
Herkese selam,
Önümüzdeki birkaç hafta ve gelecek yıl için Windows 10 Mobile Insider Preview derlemelerinden ne bekleyeceğiniz konusunda size bir güncelleme vermek istedim.
İş ortaklarımız ve Microsoft, yeni Windows 10 mobil cihazları gönderirken ve mevcut cihazlar Windows 10'a yükseltilirken, tüm kullanıcılarımız Windows Update aracılığıyla gelen daha fazla güncelleme görmeye başlayacak. Bunlar, Windows Insider'larımızdan ve yeni Windows 10 kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimleri ele alacaktır.
Son Windows 10 Mobile Insider Preview derlememiz 10586 hakkında Insider'larımızdan çok sayıda yararlı geri bildirim aldık. Bu, yeni Windows 10 cihazlarıyla birlikte gönderdiğimiz temel derlemeyle aynı olsa da, yükseltme deneyimiyle ilgili geri bildirimleri ele almaya devam ediyoruz. Windows Insider'dan bildirildiği üzere Windows Phone 8.1.
Bugün, Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586'ya yönelik bu geri bildirimi ele almaya başlayan Insider'lara yönelik ilk Toplu Güncelleştirmemizi yayınlıyoruz. Bu Kümülatif Güncelleştirme ile ilk fark edeceğiniz şey, her sürüm arasında ayrım yapmak için küçük sürümü kullanacağıdır, çünkü bu sürümler yalnızca Windows 10 Mobile Insider Preview derlemesinde zaten Hızlı ve Yavaş halkalarda düzeltmeler içerir. Yani bu yapı 10586.29 olarak görünecektir.
Bu fırsatı, bu güncellemeleri almak için Windows Insider Programındaki bazı yeni cihazları dahil etmek için de kullanıyoruz. Bu cihazlar eklendiönümüzdeki hafta başında 7 Aralık 2015 tarihinde , bu cihazlardaki algılama sorunlarını çözen bir Windows Cihaz Kurtarma Aracı güncellemesiyle birlikte .
7 Aralık 2015 itibariyle Windows Insider'ların kullanımına sunulan ek cihazlar:
 • LG Lancet
 • Microsoft Lumia 550
 • Microsoft Lumia950
 • Microsoft Lumia 950XL
Ele aldığımız geri bildirim şunları içerir:
 • Sınırlı boş alana sahip cihazlar, güncelleme sırasında harita oluşturma ve RCS özellikli cihaz ayarları dahil olmak üzere yükseltme deneyiminde ek iyileştirmeler göreceksiniz.
 • Windows Phone 8.1 Silverlight uygulamaları için geliştirilmiş uygulama geriye dönük uyumluluğu.
 • Kenar performansı ve kararlılığı iyileştirildi. Otomatik tamamlama, kullanıcının adres çubuğundaki URL'nin sonunu daha kolay düzenlemesine izin verecek şekilde güncellendi.
 • Ek Bluetooth kararlılığı iyileştirmeleri.
 • Çift SIM cihazlarda etkin hücresel bağlantı profilini değiştirmeyle ilgili sorunları çözdük.
 • Veri profilleri, bazı cihazların MMS mesajları gönderip almasını engelleyecek şekilde, ilk kullanım deneyiminde artık doğru bir şekilde geri yükleniyor.
Her zaman olduğu gibi, lütfen geri bildiriminizi göndermeye devam edin.
teşekkürler,
 

16.8.2021

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.