Alışveriş Sepetim

Windows 10 Mobile Insider Preview Derlemesi 10586.107 Duyurusu

GÜNCELLEME 2/11: Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586.107 artık Yavaş halkada Windows Insider'ların kullanımına sunuldu. Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586 için son birkaç Toplu Güncelleştirmede, Windows Phone 8.1'den Windows 10 mobile yükseltme deneyimi hakkında Windows Insider'lardan aldığımız geri bildirimleri ele aldık. Cihazınızda en son güncelleme deneyimini denemek isterseniz – Windows Phone 8.1'e geri dönmek için Windows Cihaz Kurtarma Aracı'nı kullanabilir ve ardından cihazınızı Windows Insider Önizleme Yapılarını almak üzere yeniden kaydedebilirsiniz.
Herkese selam,
Bugün Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586 için başka bir Kümülatif Güncelleştirmeyi gönderiyoruz. Bu güncelleme bazı ek düzeltmeler içerir:
  • Bazı durumlarda, cihaz ilk kullanım deneyiminden geçtikten sonra Başlangıç ??ekranındaki kutucukların eksik olabileceği bir sorun düzeltildi.
  • Ekran Okuyucusu'nda birden çok dilde konuşma desteği iyileştirildi.
  • BitLocker\Device Encryption kuruluş ilkesi veya kullanıcı tarafından etkinleştirildiğinde cihaz sıfırlama deneyiminde iyileştirmeler.

Sürüm Önizleme Halkasının Tanıtımı:

Bugün hem PC hem de mobil cihazlar için Windows Insider Sürüm Önizleme halkası adlı yeni bir halka sunuyoruz. Sürüm Önizleme halkası, Mevcut Şube'de kalmak isteyen (şu anda 10586'yı temel alan) ancak güncellemelere, uygulama güncellemelerine ve sürücü güncellemelerine erken erişim almaya devam etmek isteyen Insider'lara odaklanacak.
3 Windows Insider halkası şunlardır:
  • Hızlı – Sorunları belirlemek ve Windows yazılımlarını ve cihazlarını mükemmel hale getirmek için öneriler ve fikirler sağlamak için cihazlarına yönelik bazı risklerle birlikte, derlemelere ve özellik güncellemelerine ilk erişim elde etmekten hoşlanan İçeriden Kullanıcılar için en iyisi.
  • Yavaş – Cihazları için daha az riskle yapılara ve özellik güncellemelerine erken erişimden hoşlanan ve yine de Windows yazılımlarını ve cihazlarını mükemmel hale getirmek için geri bildirim sağlamak isteyen İçeriden Kullanıcılar için en iyisi.
  • Sürüm Önizlemesi – Güncel Şube, Microsoft uygulamaları ve sürücülerine yönelik güncellemelere, cihazları için minimum riskle erken erişimden keyif alan ve yine de Windows cihazlarını mükemmel hale getirmek için geri bildirim sağlamak isteyen İçeriden Kullanıcılar için en iyisi.
Şubelerimiz ve yüzüklerimiz hakkında daha fazla ayrıntı için , In
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.