Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586.71 Duyurusu

GÜNCELLEME 2/4: Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586.71 artık Yavaş halkada Windows Insider'ların kullanımına sunulmuştur.
Herkese selam,
Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586 için başka bir Kümülatif Güncelleştirmemiz var ve bunu bugün Hızlı halkada Build 10586.71'de Windows Insider'lara yayınlıyoruz. Bu Toplu Güncelleme, aşağıda özetlenen ek hata düzeltmelerini içerir. Hızlı halkadaki Windows Insider'lar, cihazınızın gelecekteki uçuşları almaya devam etmesini sağlamak için süresi dolan bir sertifikayı güncelleyecek bir Insider Hızlı Yapılandırma Güncellemesi de fark edecektir.
Güncelleme deneyiminin Windows Insider geri bildirimlerini ele almak için çalışıyoruz ve bugün birçok Insider bu düzeltmeleri deneyecek. Cuma günü yayınlanan Yapılandırma Güncelleştirmesini indiren veya hafta sonu otomatik olarak güncellenen bir cihaza sahip olan Windows Insider'lar, bu Toplu Güncelleştirmeyi almanın performansında ve güvenilirliğinde iyileştirmeler yaşayacaktır. Ancak Konfigürasyon Güncellemesini henüz cihazınıza indirmediyseniz endişelenmeyin, bu güncelleme ile indirmeye dahil edilecektir.
Windows 10 Mobile'da aldığımız geri bildirimlerin yanı sıra Windows Phone 8.1'den yükseltme deneyimini ele almaya devam ettik. Bazı durumlarda, bu iyileştirmeler yalnızca hücresel ve Wi-Fi veri profili geçişindeki iyileştirmeler veya SensorCore API'lerinin kullanılabilirliği gibi Windows Phone 8.1'den yükseltme yapılırken görülecektir.
Bu güncellemeyi bir deneyin ve her zaman olduğu gibi geri bildiriminizi göndermeye devam edin!
Düzeltmeler şunları içerir:
 • Windows Update performansı ve güvenilirlik iyileştirmeleri
 • Windows Phone 8.1'den yükseltildiğinde veri profillerinin ve mesajlaşma ayarlarının taşınmasında iyileştirmeler.
 • SensorCore API'leri artık Windows Phone 8.1'den doğru şekilde yükseltildi; birçok fitness uygulaması da dahil olmak üzere uygulamaların hareket verilerine doğru şekilde erişmesine izin verir.
 • Önyükleme sırasında ve takıldıktan sonra SD kart algılaması iyileştirildi; Dosya Gezgini, uygulamalar veya fotoğraflar için varsayılan SD olarak ayarlandığında artık bir SD kartın çıkarılmasını yönetir.
 • PDF oluşturma da dahil olmak üzere Edge tarayıcısındaki iyileştirmeler.
 • Halihazırda eşleştirilmiş cihazlara ve arabalara yeniden bağlanırken Bluetooth iyileştirmeleri; dönüş yol tarifleri ve Cortana'yı Microsoft Band ile kullanırken.
 • Haritalar'ı indirirken veya Hızlı Ayarları değiştirirken Ayarlar'da iyileştirmeler.
 • Groove Music'i Windows Mağazasından yeniden yüklemek artık DRM müzik çalma sorunlarına neden olmuyor. Groove Music yerel şarkı koleksiyonları artık uygulama içinde daha hızlı içe aktarılıyor
 • Müzik dinledikten sonra, iris algılama devre dışıyken cevapsız telefon aramalarından sonra ve güncellemeleri indirirken cihaz gücü iyileştirmeleri.
 • Uygulama içi satın alımlar artık hücresel veri devre dışı bırakıldığında düzgün çalışıyor.
 • Kids Corner'ın güvenilirliğinde iyileştirmeler.
teşekkürler,
 

16.8.2021

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.