Alışveriş Sepetim

Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586 Duyurusu

GÜNCELLEME 11/20: Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586 artık Yavaş halkada Windows Insider'ların kullanımına sunuldu.
Herkese selam,
Bugün Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586'yı Hızlı halkada Windows Insider'lara sunuyoruz. Mobil için bu derlemede, kontrol etmeniz için birçok iyi hata düzeltmesi ve genel iyileştirme var. Genel olarak, bu gerçekten harika bir yapı ve hepinizin denemesi için oraya çıkarmaktan heyecan duyuyoruz. Build 10581'i yükleyen ve ardından telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayan herkes için önemli bir not vardır, bu nedenle lütfen aşağıdaki bilinen sorunları kontrol ettiğinizden emin olun.

İşte düzelttiğimiz bazı şeyler:

 • Farklı bir çözünürlüğe sahip bir telefondan bir yedeği yükseltip geri yükledikten sonra Başlat deneyiminin bozulmasına (bozuklaşmasına) neden olan sorunu düzelttik.
 • Artık Ayarlar > Sistem > Depolama yoluyla varsayılan kaydetme konumlarınızı ayarlayabilmelisiniz ve bu, mevcut depolama ayarlarını doğru şekilde yansıtacaktır. SD kartınız da Depolama ayarlarında artık bozuk bir ad olarak görünmemelidir.
 • Uygulamaları bir SD karta taşımak, artık bu uygulamaların çökmesine neden olmamalıdır.
 • Hem Mağaza üzerinden hem de sunucu tarafında uygulama güncellemeleri yoluyla Mesajlaşma + Skype uygulamasında iyileştirmeler yaptık.
 • Bu, uygulamalar arasında geçiş yaparken daha az devam eden/yüklenen metin görüyor olmalıdır.
 • Daha önce sizin için çalışmıyorsa, fiziksel kamera düğmesi tekrar çalışıyor olmalıdır.
 • Uygulamalar ve oyunlar Mağaza'dan daha güvenilir bir şekilde indirilmelidir.

Bilinen Sorunlar:

 • Build 10581'i Hızlı halkada Windows Insiders'a yayınladıktan sonra, fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıktan sonra derlemede dosya sisteminin kısmen bozulmasına neden olacak bir hata keşfettik. Telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayanlarınız için, büyük olasılıkla bu sorunu Yapı 10581'de fark etmemişsinizdir. Ancak bu hata nedeniyle, Yapı 10586'ya yükseltme yapmak, yükseltme tamamlandıktan sonra telefonunuzun yeniden başlatma döngüsüne girmesine neden olacaktır. Windows veya operatör logosunda yeniden başlatma. Telefonunuzu kurtarmak için, telefonunuzu sıfırlamak için donanım tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz; bu, daha sonra onu Yapı 10586'daki OOBE deneyimine getirecektir. bu hataya.Ayrıca, Windows Phone 8.1'e geri dönmek ve ardından Build 10586'ya yükseltmek için Windows Device Recovery Tool'u kullanarak da telefonunuzu kurtarabilirsiniz .
 • Silverlight uygulamalarını Visual Studio aracılığıyla telefonunuza dağıtmak, bu derlemede yine de çalışmayacaktır. Bu sorun ile giderilecektir 30 Kasım tarihinde Visual Studio 2015 Güncelleme 1 serbest bırakılması th . UWP uygulamalarını herhangi bir sorun yaşamadan telefonunuza dağıtabilirsiniz.
 • Insider Hub kutucuğunun hala Tüm uygulamalar altında kaldığı, ancak açılmadığı bilinen bir sorun vardır. Insider Hub bu yapıya dahil değildir. Maalesef geri almanın bir yolu yok. Ancak, gelecekteki bir uçuşta geri dönecek! Bu arada, geçici bir çözüm olarak PC'deki Insider Hub'ı kullanın.
Her zaman olduğu gibi, bu yapı için herhangi bir sorun raporu veya öneri göndermek için lütfen Windows Geri Bildirim uygulamasını kullanın.
Windows Insider olduğunuz için teşekkürler,
 

16.8.2021

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.