Windows 10 Lansmanı: Hayranlarımızla Kutlama ve #UpgradeYourWorld Duyurusu

29 Temmuz'da Windows 10'u 190 ülkede ücretsiz yükseltme* veya yeni bilgisayar ve tabletlerle kullanıma sunacağız. Windows 10'u ve onun birçok yeniliğini dünyaya getirmekten heyecan duyuyoruz.
Windows 10, şimdiye kadarki en iyi Windows'tur ve insanları harika şeyler yapmaya teşvik etmek için tasarlanmıştır. Cortana, Microsoft Edge ve Xbox uygulaması gibi yeniliklere sahiptir. ** Hızlı, daha güvenli ve uyumludur. Tanıdık ve kullanımı kolay. Otomatik olarak günceldir. Ve 29 Temmuz'dan itibaren ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz.
En başından beri, Windows 10 benzersizdi - hayranlarımızdan gelen geri bildirimlerle oluşturuldu, bir hizmet olarak sunuldu ve ücretsiz bir yükseltme olarak sunuldu. Başlatma yaklaşımımız da benzersizdir - Windows 10'dan ilham alan daha hevesli bir hedefe odaklanmıştır.
Terry'nin kısa süre önce ana hatlarıyla belirttiği gibi , Windows 10'u 29 Temmuz'da kullanıma sunduğumuzda, harika bir yükseltme deneyimi sunmaya odaklanacağız. Ve Windows 10'un şekillenmesinde çok önemli bir rol oynayan 5 milyon Windows Insider kullanıcısını ve hayranlarını kutlayacağız. Küresel hayran kutlamalarına ev sahipliği yapacak, müşterilerin Windows 10'a yükseltme yapmasına yardımcı olmak için binlerce perakendeciye katılacak ve en yeni nesil Windows hayranlarını ağırlayacağız. yeni bir küresel reklam kampanyası ve çevrimiçi içerik aracılığıyla. Daha da iyisi, dünyamızı her gün geliştiren kişi ve kuruluşları da kutlayacağız. Dünyanızı Yükselt adlı yeni bir yıl boyunca sürecek bir girişimle topluluklarında daha fazlasını yapmalarına yardımcı olacağız.

Windows Hayranları için Küresel Kutlamalar ve Yükseltme Deneyimleri

Sidney, Tokyo, Singapur, Pekin, Yeni Delhi, Dubai, Nairobi, Berlin, Johannesburg, Madrid, Londra, São Paulo ve New York. Bu kutlamalar uygulamalı fırsatlar, deneyimsel demolar, eğlence ve Windows ekibiyle tanışma fırsatları sunacak.
Ayrıca Best Buy, Bic Camera, Croma, Currys/PC World, Elkjøp, Jarrir, Incredible Connection, Media Markt, Staples, Wal-Mart, Yamada, Yodobashi dahil olmak üzere insanların kolayca yükseltme yapmasına yardımcı olacak programları tanıtmak için perakendecilerle yakın bir şekilde çalıştık. ve dünyanın dört bir yanından daha birçok önde gelen perakendeci. Tech Bench hizmetleri, Windows 10'a yükseltme yapanlar için destek, insanların eski bilgisayarlardan yeni bilgisayarlara dosya taşımasına yardımcı olacak veri taşıma hizmetleri ve insanların Windows 10'u deneyebileceği deneyim istasyonları sağlayacak.
Microsoft Mağazaları ABD, Kanada ve Porto Riko'da 110'dan fazla mağazada Windows 10'un lansmanını kutlayacak. Belirli Microsoft Mağazalarında hayran kutlamalarında Windows 10 açılır demo deneyimleri, ödüller, eşantiyonlar ve daha fazlası yer alacak. Telesekreter hizmetleri ve ücretsiz mağaza içi atölye çalışmaları, insanların Windows 10'dan en iyi şekilde yararlanmayı öğrenmelerine yardımcı olacak.

Yeni Küresel Reklam Kampanyası Gelecek Nesli Kutluyor, Yeni Bir Çağa Davet Ediyor

Windows 10 için yeni bir küresel reklam kampanyası, en yeni nesli kutlayacak ve insanları bizimle yeni bir çağa katılmaya davet edecek. ABD'de 20 Temmuz'da ve dünya genelinde 29 Temmuz'da başlayacak olan TV ve dijital reklamların ilk dalgası, Windows 10'un Windows Hello*** ve Microsoft Edge gibi özelliklerle hayata geçirilen daha insancıl bir yolu nasıl sunduğunu vurgulayacak. Önümüzdeki hafta ilk yeni reklamımızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Dünyanızı Yükseltin Başkalarına İlham Verenleri ve Güç Verenleri Onurlandırın

Dünyanızı Yükseltin, Windows 10'un lansmanını kutlarken, insanların teknoloji aracılığıyla daha fazlasını elde etmesine yardımcı olma vizyonumuzun öncülüğünde, başkalarına ilham veren ve onları güçlendirenleri kutlamak için yeni bir yıl boyunca devam eden bir girişimdir.
https://www.youtube.com/watch?v=1yksa_z8jU8&feature=youtu.be
Dünyayı yükseltmelerine yardımcı olmak için 10 küresel ve 100 yerel sivil toplum kuruluşu ile ortaklık yapıyoruz. Misyonlarını desteklemek ve amaçları hakkında farkındalığı artırmak için toplam 10 milyon dolarlık nakit yatırım yapılacak.
CARE, Code.org, Keep a Child Alive, Malala Fund, Pencils of Promise, Save the Children, Special Olympics, The Global Poverty Project ve The Nature Conservancy, küresel kar amacı gütmeyen kuruluşlardır. Dünyanın 10'uncuyu seçmemize yardım etmesini istiyoruz. 29 Temmuz'dan itibaren, insanları Dünyanızı Yükselt girişimine katılmak için 10. küresel kar amacı gütmeyen kuruluş için oy vermeye davet ediyoruz. windows.com/upgradeyourworld adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz .
Bu küresel kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ek olarak, Eylül ayından itibaren şu 10 ülkenin her birinde 10 kâr amacı gütmeyen kuruluş için kitle kaynaklı adaylar sunacağız: Avustralya, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, Japonya, Kenya, Meksika, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri . 100 yerel kazananın her biri, dünyayı iyileştirme çalışmalarını desteklemek için nakit bir yatırım alacak.
Dünya çapında on binlerce Microsoft çalışanı, çoğu Windows 10'un lansmanını kutlamak üzere 29 Temmuz'da topluluklarını yükseltmek için gönüllü olarak bir gün izin alarak Dünyanızı Yükselt girişimine katılacak.
İnsanların topluluklarında ve ötesinde bir etki yaratmak için yaptıkları büyük ve küçük şeyleri duymayı çok isteriz - 29 Temmuz'dan itibaren insanları #UpgradeYourWorld'ü kullanarak hikayelerini paylaşmaya davet ediyoruz.
İster bir hayran kutlama etkinliğinde, ister bir perakende mağazasında, isterse çevrimiçi hikayeler paylaşarak olsun, Windows 10 lansmanını dünyanın her yerinden insanlarla kutlamak için sabırsızlanıyoruz. Ücretsiz yükseltmenizi bugün Windows.com'da rezerve etmeyi unutmayın!

 

16.08.2021

Diğer Haberler