Alışveriş Sepetim

Windows 10 İpucu: Yoğun yaşamlarınızı OneNote'ta bir aile not defteriyle düzenleyin

Aileler bu günlerde her zamankinden daha meşgul ve uyum içinde kalmak zor olabilir. OneNote'taki aile not defteriyle, kelimenin tam anlamıyla herkesi aynı sayfada toplayabilirsiniz. İşte nasıl çalıştığı.


Aile Defteri sekmelerine tıklayarak "Ev İşleri" ve "Bitki Bakımı"

Bakkal listeleri. Tatil planlaması. Paylaşılan notlar. Aileler her gün bilgi paylaşır ve çoğu zaman hepsini yakalamak ve güncel tutmak zordur. İşte burada bir aile defteri devreye giriyor.

Yapılacaklar listelerini, tarifleri, tatil planlarını ve daha fazlasını paylaşın

Not defteriniz oluşturulduktan sonra, Microsoft ailenizle otomatik olarak paylaşılacaktır. Aile defterinize ne eklemeyi seçerseniz seçin, ailenizdeki herkesin erişebileceği tek bir yerde olacaktır.
Ev yönetimi, Yemek, Tatiller ve daha fazlası için size bazı örneklerle başladık.
Bir aile defterindeki "Ev Bakımı" sayfası

Ailenizin favorileri için yeni bölümler ekleyin

Favori TV programlarınızı, ev projelerinizi veya paylaşmak istediğiniz diğer bilgileri tek bir yerden takip edin. Aile defteriniz için birkaç harika fikir daha:
  • Bütçeler
  • Komşu bilgisi
  • Restoran ve paket servis menüleri
  • Aile projeleri
  • Ve daha fazlası… ailenizin paylaşmak istediği her şey!

Başlamak kolaydır

Ailenizdeki herkes için ayarlanmış Microsoft hesaplarınız varsa, şimdi aile not defterinizi oluşturabilirsiniz . Henüz yapmadıysanız, bir tane ayarlamak için buraya gidin - hızlıdır ve bir kez yaptığınızda, çocukları çevrimiçi ortamda güvende tutmak için ayarlar, ekran süresi sınırlarını belirleme ve daha fazlası gibi diğer harika şeylere erişebileceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya gidin !

13.7.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.