Alışveriş Sepetim
19,042
20,718

Windows 10 İpucu: Windows 10 Haritalar uygulamasını kullanmaya başlayın

Windows 10'daki Haritalar ile eviniz veya işiniz gibi favori yerleri kolayca kaydedebileceğinizi ve daha sonra hatırlamak istediğiniz yerlerin koleksiyonlarını oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz?


Başlamak için Başlat düğmesini ve ardından Haritalar'ı seçin. Windows 10 bilgisayardaysanız, uygulamayı açmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir iğne bırakın

Bir iğne bırakın
Haritaya kaydetmek istediğiniz bir konum görürseniz, konumu basılı tutun (veya sağ tıklatın) ardından Bir iğne bırakın 'ıseçin. Pininiz bırakıldıktan sonra ayrıntılar bölmesinde Kaydet'i seçin ve ardından Sık Kullanılanlar'ı veya kaydetmek istediğiniz bir koleksiyonu seçin.

Sık kullanılanlarınıza veya koleksiyonunuza herhangi bir arama sonucu ekleme

Sık kullanılanlarınıza veya koleksiyonunuza herhangi bir arama sonucu ekleme
Ara'yı seçin ve bir ad veya adres yazın. Arama sonuçlarında istediğiniz konumu seçin ve ayrıntılar bölmesinde Kaydet 'iseçin ve nereye kaydetmek istediğinizi seçin: Sık kullanılanlar, daha önce oluşturduğunuz bir koleksiyon veya yeni bir koleksiyon.

Sık kullanılanları ve koleksiyonları görüntüleme

Sık kullanılanları ve koleksiyonları görüntüleme
Tüm sık kullanılanlarınızı ve koleksiyonlarınızı görmek için Kaydedilmiş yerler'i seçin. Eviniz, işiniz ve arabanız her zaman favorilerin başındadır, böylece onlara her yerden hızlı bir şekilde yol tarifi alabilirsiniz. Yerleri kaydetmeden önce sağ üstteki Hesap'ta oturum açtıysanız, bunları tüm Windows 10 cihazlarınızda Haritalar'da görebilirsiniz.
Haritalar'da mürekkede kullanabileceğiniz dört yoliçin buraya gidin ve harika bir hafta geçirdiniz!

27.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.