Alışveriş Sepetim

Windows 10 İpucu: Telefon uygulamanız size mesajlar ve fotoğraflarla ilgili daha fazla şey sağlar

Editörün notu: Windows 10 Mayıs 2019Güncellemesi ile birlikte gelen birçok yararlı özelliği vurgulayan haftalık Windows 10 ipuçları gönderilerinin yaz partisiyle geri döndük. We, kolaylaştırılmış bir güncelleme süreci ile günlük hayatınızı kolaylaştırmak için perde arkasında çokçalışıyor, ayrıca masaüstünüz içindeneyimleri temizleyip basitleştirin.  
Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi sayesinde, Telefonunuz uygulamasında windows 10 Ekim 2018 Güncellemesiile giriş yapan iyileştirmeler göreceksiniz.  
Bu, son Android telefonunuzun pc'nizdeki fotoğraflarına ve metinlerine anında erişmenizi sağlayan uygulamadır - telefonunuzun kendinize fotoğraf göndererek veya e-postayla göndererek aramanıza gerek yoktur. Orijinal özellikleri hakkında daha fazla edinin bu yılın başlarındaki gönderimizde bulabilirsiniz. 
T, en son güncelleme ileiletilerinizle yapabileceğiniz daha fazla şey. Artık emojiler, GIF'ler veya görüntüler doğrudan metinlerinize ekleyebilirsiniz, çünkügelen messages'a satır içi yanıt olarak. 
Çalışırken kontrol edin: 
GIF, Fransız buldozerin görüntüsünü kopyalamayı ve mesaja yapıştırma gösterir
Ayrıca iletilerinizde derin bağlantı URL'leri gönderip alabilir ve okunmamış iletileri ve konuları görebilirsiniz. 
Fotoğrafları doğrudan bir e-postaya, sunuya veya masaüstüne kolayca sürükleyip bırakmanın yanı sıra, artık görüntüyü sağ tıklayarak doğrudan bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 
Telefonunuz hakkında daha fazla şey öğrenin. 
Bu tür bilgileri seviyorsanız, daha fazla Windows 10 İpucu.  
 

28.10.2021

Diğer Haberler