Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Derlemesi 19042.685 (20H2) Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar , bugün 20H2'de olan Insider'lar için Beta ve Sürüm Önizleme Kanallarına 20H2 Build 19042.685'i (KB4592438) yayınlıyoruz ( Windows 10 Ekim 2020 Güncellemesi ).
Bu güvenlik güncellemesi kalite iyileştirmeleri içerir. Anahtar değişiklikler şunları içerir:
  • SİSTEM hesabı olarak çalışan uygulamaların “DOSYA:” bağlantı noktalarına yazdırmasını engelleyerek bir güvenlik açığını düzelttik. Gelecekte bu sorunu çözmek için uygulamalarınızın veya hizmetlerinizin belirli bir kullanıcı veya hizmet hesabı olarak çalıştığından emin olun.
  • Microsoft Edge Legacy, Microsoft Graphics Component, Windows Media, Windows Fundamentals ve Windows Virtualization için güvenlik güncelleştirmeleri.
Çözümlenen güvenlik açıkları hakkında daha fazla bilgi için lütfen yeni Güvenlik Güncelleme Kılavuzu web sitesine bakın.

WSUS aracılığıyla Hizmet Yığını Güncelleştirmelerini dağıtmanın yeni bir yolunu duyuruyoruz

Geçmişte, WSUS kullanan kuruluşlar, Windows Insider Yayın Öncesi kategorisini kullanarak yaklaşan Windows 10 Özellik Güncelleştirmelerini doğrulayabiliyordu. Bugün, aynı zamanda, yöneticilerin bunları tek bir paket üzerinden dağıtmalarını ve istemcinin kendi işlemlerini düzenlemesini sağlayarak, toplu ve güvenlik güncellemelerinin (LCU'lar) dağıtımını ve yığın güncellemelerine (SSU'lar) hizmet vermeyi kolaylaştırmak için yayınladığımız yeni teknolojiyi de test edebilirler. kurulumlar. Bununla ilgili tüm ayrıntılar için , Aria Carley'den bu blog gönderisine bakın . Bu, Eylül'de bahsettiği yığın güncellemelerinin şirket içi dağıtımlarını basitleştirmeye yönelik ilerlemeyi temel alıyor .
Teşekkürler,
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.