Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 21364 Duyurusu

GÜNCELLEME 4/28:  Toplu Güncelleştirme Derlemesi 21364.1011'i (KB5003402) kullanıma sunmaya başlıyoruz. Bu güncelleme yeni bir şey içermez ve önceki servis güncellemelerinin üzerine servis güncellemelerini yayınlama yeteneğimiz dahil servis hattımızı test etmek için tasarlanmıştır. Bu, aşağıda listelenen bilinen sorunlar için herhangi bir düzeltme İÇERMEZ.
GÜNCELLEME 4/23:  Toplu Güncelleştirme Derlemesi 21364.1000'i (KB5003397) kullanıma sunmaya başlıyoruz. Bu güncelleme yeni bir şey içermez ve servis hattımızı test etmek için tasarlanmıştır. Bu, aşağıda listelenen bilinen sorunlar için herhangi bir düzeltme İÇERMEZ.
Merhaba Windows Insider'lar, bugün Dev Channel'da Windows 10 Insider Preview Build 21364'ü Windows Insider'lara yayınlıyoruz .

Build 21364'teki yenilikler

Linux için Windows Alt Sisteminde (WSL) GUI uygulama desteğinin ilk önizlemesini kullanarak Linux GUI uygulamalarını doğrudan Windows üzerinde çalıştırın

Görev Yöneticisi, Microsoft Edge işlem sınıflandırmasını destekler

Görev Yöneticisi'nde süreç sınıflandırmasını desteklemek için Microsoft Edge ekibiyle ortaklık kurduk. Bu, Microsoft Edge altında kaynak tüketimini belirlemenize yardımcı olacaktır. Sınıflandırma, Sekmeler, Tarayıcı işlemleri (Tarayıcı, GPU İşlemi, Crashpad), Yardımcı Program eklentileri (Yardımcı Program: Ses Hizmeti Uzantıları), Özel ve Servis çalışanları vb. gibi birkaç farklı bileşene ayrılmıştır. Ayrıca size yardımcı olmak için her işlem için ayrı simgeler içerir. web sitesi için fav simgesi de dahil olmak üzere onları tanımlayın. Ayrıntılı iyileştirmelerin bir listesi için bu Microsoft Edge blog gönderisine gidin .
Görev Yöneticisi'nde Microsoft Edge işlem sınıflandırma desteği gösteriliyor.

NOT: Bu özellik, en son Microsoft Edge Canary veya Dev derlemelerini çalıştıran Windows Insider üyeleri tarafından kullanılabilir. İçeridekiler en son sürümü buradan indirebilir Bu özellik, performansı ve güvenilirliği etkileyebilecek sorunları hızlı bir şekilde belirlememize yardımcı olmak için ilk başta Geliştirme Kanalı'ndaki bir Insider alt kümesine de sunuluyor. Geliştirme Kanalı'ndaki herkese kademeli olarak dağıtılacağından emin olabilirsiniz.

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.