Windows 10 Insider Preview Build 21296 Duyurusu

GÜNCELLEME 1/25/21:  Toplu Güncelleştirme  Derlemesi 21296.1010'u (KB4602812) kullanıma sunmaya başlıyoruz . Bu güncelleme yeni bir şey içermez ve servis hattımızı test etmek için tasarlanmıştır.
Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 21296'yı (RS_PRERELEASE) Dev Channel'da Windows Insider'lar için yayınlıyoruz . Bu yapı, Dev Channel'daki TÜM Insider'lara sunuluyor. Dev Channel'daki tüm Insider'lar artık aynı yapıyı alacak.

Değişiklikler ve İyileştirmeler

  • Bireysel girişleri sabitlemeyi, sabitlemeyi kaldırmayı, silmeyi ve eşitlemeyi desteklemek için yakınsanmış pano geçmişi tasarımımızda (WIN + V) bir güncelleme sunmaya başlıyoruz Bunun üzerinde çalışırken sabrınız ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu alanda başka bir geri bildiriminiz varsa, bunu Giriş ve Dil > Pano altındaki Geri Bildirim Merkezi'ne bekliyoruz.
  • Ayarlar kısmından Depolama Spaces yönetmek ve yaratma yeteneği şimdi Dev Channel tüm İçerdekiler için yayıyoruz. Değişiklikleri keşfederken herhangi bir geri bildiriminiz varsa lütfen bunu Geri Bildirim Merkezi'ndeki Dosyalar, Klasörler ve Çevrimiçi Depolama > Depolama alanları altında dosyalayın.

13.08.2021

Diğer Haberler