Alışveriş Sepetim
19,117
20,59

Windows 10 Insider Preview Build 20279 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 20279'u (FE_RELEASE) Dev Channel'da Windows Insider'lar için yayınlıyoruz . Bu yapı, Yapı 20277 ile büyük ölçüde aynıdır , ancak bir uçuşu başka bir uçuşla hızlı bir şekilde takip etme yeteneğimizi test etmek istedik.
Geçen hafta Yapı 21277'ye (RS_PRERELEASE) güncellenen Windows Insider üyelerine, daha yeni bir yapı üzerinde oldukları için bu yapı sunulmayacaktır. Yakında bu Insider'lar için yeni bir yapı oluşturmak için çalışıyoruz. Tatillerden bir süre sonra Geliştirici Kanalındaki tüm Insider'ları RS_PRERELEASE'den derleme almaya geri taşımayı umuyoruz.

Bilinen Sorunlar

  • Yeni bir yapı yüklemeye çalışırken güncelleme işleminin uzun süre asılı kaldığına dair raporları inceliyoruz.
  • Sabitlenmiş siteler için canlı önizlemeler henüz tüm Insider'lar için etkinleştirilmemiştir, bu nedenle görev çubuğunda küçük resmin üzerine geldiğinizde gri bir pencere görebilirsiniz. Bu deneyimi cilalamak için çalışmaya devam ediyoruz.
  • Mevcut sabitlenmiş siteler için yeni görev çubuğu deneyimini etkinleştirmek için çalışıyoruz. Bu arada sitenin görev çubuğundan sabitlemesini kaldırabilir, onu edge://apps sayfasından kaldırabilir ve ardından siteyi yeniden sabitleyebilirsiniz.
  • Bazı kullanıcıların çeşitli uygulamalarda oturum açmak için Microsoft hesaplarını kullanırken 0x80070426 hatası görmesine neden olan bir sorun için bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz. Karşılaşırsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatmak bu sorunu çözebilir.
  • Son Dev Channel derlemelerinde Ayarlar > Sistem > Depolama > Diskleri ve Birimleri Yönet altında hiçbir sürücünün görünmemesine neden olan bir sorun için bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz. Geçici bir çözüm olarak, disklerinizi klasik Disk Yönetimi aracında yönetebilirsiniz.

Önemli İçeriden Bilgi Bağlantıları

Şu ana kadar derlemelerde yayınlanan tüm yeni özelliklerin ve güncellemelerin bir listesi de dahil olmak üzere Windows Insider Programı belgelerimize buradan göz atabilirsiniz . Bu yapı için özellikler listesinden hiçbirini görmüyor musunuz? Geliştirme Kanalında olduğunuzdan emin olmak için Windows Insider Ayarlarınızı kontrol edin İşlerin beklediğiniz gibi gitmediğini bize bildirmek için buradan geri bildirim gönderin .
Insider halkasının hangi yapıda olduğuna tam olarak bakmak istiyorsanız Flight Hub'a gidin . Bir yapının uçuşa alınması ile Flight Hub'ın güncellenmesi arasında küçük bir gecikme olacağını lütfen unutmayın.
Teşekkürler,
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.