Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 20170 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar, bugün Dev Channel'da Windows 10 Insider Preview Build 20170'ı Windows Insider'lar için yayınlıyoruz .
LÜTFEN DİKKAT: AMD işlemcilere sahip bilgisayarlara sahip Windows Insider üyelerine, bu bilgisayarların genel kullanılabilirliğini etkileyen bir hata nedeniyle bugün bu yapı sunulmayacaktır. Sorun bir sonraki uçuş için düzeltilmelidir.

Build 20170'deki yenilikler

Ses Ayarları deneyiminizi iyileştirme

Geçen hafta , Ayarlar'a daha fazla Kontrol Paneli özelliği getirmeyi planladığımızdan bahsetmiştik ve işte bir tane daha – Ayarlar > Sistem > Ses > Ses cihazlarını yönet'i şimdi hangi cihazın varsayılan olduğunu size bildirmek ve değilse, etkinleştirmek için güncelliyoruz. varsayılan cihazınız veya varsayılan iletişim cihazınız olarak ayarlamanızı sağlar.
Ayrıca, ses uç noktalarını uygulama başına yeniden yönlendirmek için kullanabileceğiniz uygulama başına ses ayarlarına bir bağlantı eklemek için ses düzeyi karıştırıcısını da güncelledik.
Bu alanda daha çok iş var – bizi izlemeye devam edin!

Insider'lar için diğer güncellemeler

Tüm yeni Microsoft Launcher v6 şimdi Genel kullanıma sunuluyor

Microsoft Launcher v6'nın ( buradan indirin! ) genel kullanıma sunulduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz Bu başlatıcı, size Kişiselleştirilmiş Haberler, Manzara modu, Özelleştirilebilir Uygulama Simgeleri, Bing Destekli Duvar Kağıdı, Karanlık Tema ve yükleme hızı, düşük bellek kullanımı gibi çok sayıda performans iyileştirmesi gibi çok sayıda yeni özellik getirmemize olanak tanıyan yeni bir kod temeli üzerine kurulmuştur. , pil optimizasyonu ve akıcı animasyonlar. Denemek için yeni başlatıcıyı indirin ve ne düşündüğünüzü bize bildirmek için uygulamadaki geri bildirim düğmesini kullanın.
Yeni özellikler:
  • Kişiselleştirilmiş haberler: Bilgi sahibi olun . Kişiselleştirilmiş haber akışı, gün boyunca en çok trend olan hikayelerle güncellenir ve sizinle alakalı olan her şeyden haberdar olmayı kolaylaştırır.
  • Manzara modu: Microsoft Launcher, görüntüleme tercihinizi geliştirmek için dikey ve yatay yönlendirmeleri destekler.
  • Özelleştirilebilir simgeler: Telefonunuza özel simge paketleri ve uyarlanabilir simgelerle tutarlı bir görünüm ve his verin.
  • Güzel duvar kağıtları: Her gün Bing'den yeni bir duvar kağıdının keyfini çıkarın veya kendi fotoğraflarınızı seçin.
  • Koyu tema: Telefonunuzu gece veya düşük ışıklı ortamlarda kullanırken göz yorgunluğunu azaltın. Bu özellik, Android'in varsayılan karanlık mod ayarlarıyla uyumludur.
  • İyileştirilmiş performans: Microsoft Launcher artık daha hızlı yükleniyor, daha az bellek kullanıyor, pil açısından daha verimli ve akıcı animasyonlar sunuyor.

13.08.2021

Diğer Haberler