Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Windows 10 Insider Preview Build 19645 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 19645'i Hızlı halkada Windows Insider'lar için yayınlıyoruz .
Şu ana kadar derlemelerde yayınlanan tüm yeni özelliklerin ve güncellemelerin bir listesi de dahil olmak üzere Windows Insider Programı belgelerimize buradan göz atabilirsiniz . Bu yapıdaki özelliklerden hiçbirini görmüyor musunuz? Hızlı aramada olduğunuzdan emin olmak için Windows Insider Ayarlarınızı kontrol edin İşlerin beklediğiniz gibi gitmediğini bize bildirmek için buradan geri bildirim gönderin .
Insider halkasının hangi yapıda olduğuna tam olarak bakmak istiyorsanız Flight Hub'a gidin . Bir yapının uçuşa alınması ile Flight Hub'ın güncellenmesi arasında küçük bir gecikme olacağını lütfen unutmayın.

Insider'lar için diğer güncellemeler

Telefon uygulamanızın ses kontrolleri özelliği artık herkese açık hale geliyor

Nisan ayında duyurulan ses kontrolleri işlevi artık genel kullanıma sunuluyor. Bu özellik, Telefonunuz uygulamasından müzik ve ses uygulamalarınızı kontrol etmenizi sağlar. Artık, dikkatinizi cihazlar arasında bölmenize veya iş akışınızı bozmanıza gerek kalmadan, telefonunuzdan çalan ses uygulamalarına doğrudan uygulama içinden erişebilir ve bunları kontrol edebilirsiniz. Ses parçalarınız telefonunuz ve bilgisayarınız arasında senkronize kalır ve oynatıcıdaki açılır menüyü kullanarak birden fazla kaynak arasında geçiş yapabilirsiniz.
Bu özelliği deneyimlemek için lütfen Telefon Eşlikçiniz ve Telefonunuz uygulamasının en son sürümlerine sahip olduğunuzdan emin olun.

Genel değişiklikler ve iyileştirmeler

Düzeltmeler

  • Hazırda bekletme modundan devam edilirken eMMC depolama alanından önyükleme yapan bazı cihazların hata denetimi yapmasına neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Uygulamalar ve Windows bildirim alanı içinde IME modu geçişini etkileyen birden çok Japonca ve Çince IME sorununu düzelttik.
  • Görev çubuğu önizleme küçük resimlerinin tutarlı bir şekilde oluşturulmaması (boş bir alan gösterilmesi) sorununu düzelttik.
  • Kalemle dokunulduktan sonra el yazısı giriş panelinin belirli metin alanlarında görünmemesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Yakalanan bir uygulamayı tablet modunda yeniden boyutlandırmanın, uygulama boyutunu ayarlamak yerine uygulamayı görev çubuğuna küçültmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Yüz tanıma zaten kuruluysa ve Tanıma İyileştir düğmesini seçtiyseniz Windows Hello Kurulumunun çökmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Akıllı kart taktığınızda PC'nizin tanımadığı bazı kullanıcılar için bir sorunu düzelttik (621 hatasını gösteren olay günlüğü).

Bilinen Sorunlar

  • Yeni bir yapı yüklemeye çalışırken güncelleme işleminin uzun süre asılı kaldığına dair raporları inceliyoruz.
  • Gelecekteki bir Insider Preview derlemesi için, Ayarlar > Gizlilik'te Belgeler ve İndirilenler bölümlerinin sayfa adlarının yanında bozuk bir simge (yalnızca bir dikdörtgen) gösterdiği bir sorunu düzeltmeye çalışıyoruz.

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.