Windows 10 Insider Preview Build 19635'i Duyurma

Merhaba Windows Insiders, bugün Windows 10 Insider Preview Build 19635'i Hızlı halkadaki Windows Insider'lara yayınlıyoruz.

Windows Insider Program belgelerimize buradan göz atabilirsinizŞimdiye kadar yapılarda yayınlanan tüm yeni özelliklerin ve güncellemelerin bir listesi de dahil olmak üzere. Bu yapıdaki özelliklerin hiçbirini görmüyor musunuz? Hızlı zil sesinde olduğundan emin olmak için Windows Insider Ayarlarınızı kontrol edin. İşlerin beklediğiniz gibi gitmemiş olup olmadığını bize bildirmek için buraya geri bildirim gönderin.

Insider'ın hangi yapıda çaldığına tam bir göz atmak istiyorsanız, Flight Hub'a gidin. Bir yapının uçuşa ne zaman uçacağı ile Flight Hub'ın güncellenmesi arasında küçük bir gecikme olacağını lütfen unutmayın.

Giderir

 • Konum kullanılamıyor iletişim kutusundaki kesme işaretleri, Dosyayı Bağla iletişim kutusu ve Dosya Gezgini klasör seçenekleri metninin doğru görüntülenmemesine neden olan bir sorunu düzeltdik.
 • İş veya Okul hesabının Windows Arama'nın sağlamasına izin > bir sorunu düzeltdik... Arama Ayarları'nın altındaki geçiş beklenmedik şekilde devre dışı bırakılmış olabilir.
 • Hücresel verilerin belirli cihazlarda çalışmamasıyla sonuçlanan bir sorunu düzeltdik.
 • Görüntü yönünü veya çözünürlüğünü değiştirirken Ayarların çökmesine neden olabilecek bir sorunu düzeltdik.
 • Bazı Insider'ların Güvenilirlik İzleyicisi'nde çok sayıda "Program Uyumluluk Yardımcısı Hizmeti çalışmayı durdurdu" kritik olayları görmesine neden olan bir sorunu düzeltdik.
 • Belirli cihazlarda sürekli görüntülenmenin yanıp sönmesine neden olabilecek bir sorunu düzeltdik.
 • Belirli cihazlardaki kameranın beklenmeyen eserler göstermesiyle ilgili bir sorunu düzeltdik.

Bilinen sorunlar

 • eMMC depolama alanından önyükleme yapılan bazı cihazların hazırda bekleme modundan devam ederken hata denetimine neden olabileceği bir sorunu araştırıyoruz.
 • Yeni bir yapı yüklemeye çalışırken güncelleme işleminin uzun süre asılı olduğuna dair raporları inceliyoruz.
 • Ayarlar > Gizlilik bölümünde Belgeler ve İndirmeler bölümlerinin sayfa adının yanında kırık bir simge (yalnızca bir dikdörtgen) gösterdiği gelecekteki bir Insider Preview derlemesi için bir sorunu gidermeye çalışıyoruz.
 • Görev çubuğu önizleme minik resimlerinin tutarlı bir şekilde işlenmediğini (boş bir alanı gösteren) raporları inceliyoruz.

Çocuklar için çevrimiçi öğrenme kaynakları

Çocuklarınıza öğretmek için yeni yollar mı arıyorsunuz? Bing sizin için doğru araçlara sahip! Çocuklar için öğrenme kaynakları özelliğimize göz atın. Her şey çevrimiçi ve ücretsizdir. Brain Pop'tan Mind Yeti'ye kadar öğrenmeyi kolay, eğlenceli ve erişilebilir hale getirdik. Kaynakları burada bulun ve öğrenmeye hazır olun!

Bu Bing özellikleri hakkında ilk öğrenenler arasında olmak istiyorsanız, Bing Insiders Programımıza katılın.

Teşekkürler,
BLB

28.10.2021

Diğer Haberler