Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

Windows 10 Insider Preview Build 19631 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 19631'i Hızlı halkada Windows Insider'lar için yayınlıyoruz .
Şu ana kadar derlemelerde yayınlanan tüm yeni özelliklerin ve güncellemelerin bir listesini içeren Windows Insider Programı belgelerimize buradan göz atabilirsiniz . Bu yapıdaki özelliklerden hiçbirini görmüyor musunuz? Hızlı aramada olduğunuzdan emin olmak için Windows Insider Ayarlarınızı kontrol edin İşlerin beklediğiniz gibi gitmediğini bize bildirmek için buradan geri bildirim gönderin .
Insider halkasının hangi yapıda olduğuna tam olarak bakmak istiyorsanız Flight Hub'a gidin . Bir yapının uçuşa alınması ile Flight Hub'ın güncellenmesi arasında küçük bir gecikme olacağını lütfen unutmayın.

Insider'lar için diğer güncellemeler

ARM64 VHDX indirilebilir

Şubat ayında Build 19559 ile , Windows 10'un Enterprise veya Pro sürümlerini çalıştıran Surface Pro X gibi ARM64 cihazlarına Hyper-V yükleme özelliğini ekledik. Bugün, Windows 10 Insider Preview Build 19624 için ARM64 VHDX'i sunuyoruz. Böylece Insider'lar Windows 10'u Hyper-V'de konuk işletim sistemi olarak çalıştırabilir. VHDX'i buradan indirebilirsiniz . İleriye dönük daha yeni Insider Preview derlemeleri için düzenli olarak güncellenmiş VHDX indirmelerini yayınlayacağız.
Not: Windows 10 ARM64 cihazlarındaki Hyper-V, yalnızca Windows 10 Insider Preview Builds 19559 ve üzeri sürümlerde çalışır. İç içe sanallaştırma desteklenmez.

Genel değişiklikler ve iyileştirmeler

  • 940nm dalga boyundaki kameralarla iyi çalıştığından emin olmak için Windows Hello'nun yapılandırmasını güncelledik.
  • Windows Sandbox WSB dosyaları artık büyük/küçük harfe duyarlı değildir.

Düzeltmeler

  • Yeni bir derleme aldıktan sonra IIS yapılandırmasının varsayılan olarak ayarlanmasına neden olan sorunu düzelttik.
  • Belirli senaryolarda tuşa basıldığında bir cihazı bağlı bekleme modundan uyandırmamasına neden olabilecek bir sorunu düzelttik.
  • Uzak Masaüstü güvenilirliğini etkileyen bir sorunu düzelttik.

Bilinen Sorunlar

  • eMMC depolama alanından önyüklenen bazı cihazların hazırda bekletme modundan çıkarken hata denetimi yapabileceği bir sorunu araştırıyoruz.
  • Yeni bir yapı kurmaya çalışırken güncelleme sürecinin uzun süre asılı kaldığına dair raporları inceliyoruz.
  • Gelecekteki bir Insider Preview derlemesi için, Ayarlar > Gizlilik'te Belgeler ve İndirilenler bölümlerinin sayfa adlarının yanında bozuk bir simge (yalnızca bir dikdörtgen) gösterdiği bir sorunu düzeltmeye çalışıyoruz.
  • Görev çubuğu önizleme küçük resimlerinin tutarlı bir şekilde oluşturulmadığına (boş bir alan gösterdiğine) dair raporları inceliyoruz.

Bing ile Ücretsiz Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oynamak için eğlenceli oyunlar mı arıyorsunuz? Bing'deki çevrimiçi oyunlar ve bulmacalar özelliğimize göz atın Uno, Checkers, Connect4 ve daha fazlası için arkadaşlarınıza meydan okuyun.
Bu Bing özelliklerini ilk öğrenenler arasında olmak istiyorsanız, Bing Insider Programımıza katılın .
Teşekkürler,
BLB

 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.