Windows 10 Insider Preview Build 19569 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 19569.1000'i Hızlı halkada Windows Insider'lar için yayınlıyoruz .
Şu ana kadar derlemelerde yayınlanan tüm yeni özelliklerin ve güncellemelerin bir listesini içeren Windows Insider Programı belgelerimize buradan göz atabilirsiniz Bu yapıdaki özelliklerden hiçbirini görmüyor musunuz? Hızlı aramada olduğunuzdan emin olmak için Windows Insider Ayarlarınızı kontrol edin İşlerin beklediğiniz gibi gitmediğini bize bildirmek için buradan geri bildirim gönderin .
Insider halkasının hangi yapıda olduğuna tam olarak bakmak istiyorsanız Flight Hub'a gidin . Bir yapının uçuşa alınması ile Flight Hub'ın güncellenmesi arasında küçük bir gecikme olacağını lütfen unutmayın.

Windows 10 simgelerini geliştirme

Şu anda tüm ürünlerimizdeki simgeleri yeniden tasarlamak için Microsoft'un tasarım ekipleri arasında çok yıllık bir çaba üzerinde çalışıyoruz Office simgeleriyle başladık ve şimdi Alarmlar ve Saat, Hesap Makinesi, Posta ve Takvim gibi yerleşik uygulamalardan başlayarak Windows 10'daki simgeleri güncellemeye devam ediyoruz. Windows Insiders'dan gelen araştırma ve geri bildirimler, tasarımda ve markayla bağlantıda, tanınmaya yardımcı olacak yeterli farklılıklarla tutarlılık görme arzusunu gösterdi. Microsoft Tasarım Ekibi'nden bu Orta gönderide Windows 10'daki simgeleri güncelleme yaklaşımımız hakkında her şeyi okuyabilirsiniz !
Yerleşik uygulamalar için yeni tasarlanmış simgelerin çoğunu gösteren Windows 10 Başlat menüsü.
Bu simgelerin çoğu, Microsoft Store'dan uygulama güncellemeleri olarak güncellenecektir. Bunları ilk olarak bugünden itibaren Hızlı halkada Windows Insider'lara sunmaya başlıyoruz. Posta ve Takvim simgeleri bu sabah Sürüm Önizlemesi'ne sunuldu. Önümüzdeki aylarda Insider'lar, Windows 10'daki daha fazla simgenin yeni tasarımlarla güncellendiğini görecek!

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

 • OneDrive'ın çalışmamasına ve önceki yapıdaki bazı Insider'lar için beklenmedik şekilde yüksek miktarda CPU kullanmasına neden olan bir sorunu düzelttik.
 • SCSI sürücülerinin belirli üçüncü taraf sanal makinelerde tanınmaması ve bu cihazlarda c1900191 hatalarına neden olması sorununu çözdük. Diğer cihazlarda ek c1900191 hatalarını araştırmaya devam ediyoruz.
 • Bazı Insider'lar için yükseltmeden sonra Başlat menüsü güvenilirliğini etkileyen bir sorunu düzelttik.
 • Bazı Insider'ların son sürümlerde SYSTEMTHREAD İSTİSNAİ DEĞİLDİR hatasıyla yeşil ekran yaşamasına neden olan bir sorunu düzelttik.

Bilinen Sorunlar

 • BattlEye ve Microsoft, bazı Insider Preview derlemeleri ile BattlEye hile önleme yazılımının belirli sürümleri arasındaki işletim sistemindeki değişiklikler nedeniyle uyumsuzluk sorunları buldu. Bu sürümleri bilgisayarlarına yüklemiş olabilecek Insider'ları korumak için, bu cihazlara, etkilenen Windows Insider Preview sürümlerinin sunulmasına karşı bir uyumluluk bekletmesi uyguladık. Ayrıntılar için bu makaleye bakın.
 • Chromium tabanlı Microsoft Edge'in en son sürümünü arayan Ekran Okuyucusu ve NVDA kullanıcılarının, belirli web içeriğinde gezinirken ve okurken bazı zorluklar yaşayabileceğinin farkındayız. Ekran Okuyucusu, NVDA ve Edge ekipleri bu sorunların farkındadır. Eski Microsoft Edge kullanıcıları etkilenmeyecektir. NVAccess, Edge ile ilgili bilinen sorunu çözen bir NVDA 2019.3 yayınladı  .
 • Yeni bir yapı kurmaya çalışırken güncelleme sürecinin uzun süre asılı kaldığına dair raporları inceliyoruz.
 • Bazı Insider'ların 0x8007042b hatasıyla daha yeni yapılara güncelleme yapamadığına dair raporları araştırıyoruz.
 • Gizlilik altındaki Belgeler bölümünde bozuk bir simge var (sadece bir dikdörtgen).
 • Japonca gibi belirli dillerle yükseltme yaptığınızda, “Windows X% Yükleniyor” sayfası metni doğru şekilde oluşturmuyor (yalnızca kutular görüntüleniyor).
 • Pano geçmişi (WIN+V) hiçbir şey yapıştırmadan kapatılırsa, bazı yerlerde girişin çalışmayı durdurması sorununu araştırmaya devam ediyoruz.
 • Bu bilgisayarı sıfırla için bulut kurtarma seçeneği bu derlemede çalışmıyor. Bu Bilgisayarı Sıfırla işlemini gerçekleştirirken lütfen yerel yeniden yükleme seçeneğini kullanın.

Windows Insider Web Yayını 3 Mart'ta geri döndü

Windows Insider web yayını 3 Mart Salı günü geri dönüyor! İtibariyle bize katılmak Takvimlerinize 10 am PST / 06:00 UTC üzerinde , Windows İçeriden Karıştırıcı kanalı !

2020 ABD Başkanlık Adayları

ABD başkan adaylarını takip ediyor musunuz? Endişelenmeyin, Bing sizi hızlandırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. ABD başkan adayları karuselimize göz atın Adaylar hakkında etkinlikler, alıntılar, sorunlara ilişkin tutum ve daha fazlasını içeren ayrıntılı bilgiler sağlıyoruz.
Bu Bing özelliklerini ilk öğrenenler arasında olmak istiyorsanız, Bing Insider Programımıza katılın .
Teşekkürler,
 

16.08.2021

Diğer Haberler