Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 19551 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 19 51.1005'i Hızlı halkada Windows Insider'lar için yayınlıyoruz . 
Eğer siz inşa ettiği İçeriden halka sından ne de tam bir bakmak istiyorum Uçuş Hub . Ayrıca , yeni özelliklerin ve güncellemelerin bir listesi de dahil olmak üzere belgelerimizin geri kalanına buradan göz atabilirsiniz .  
Bu yapıdaki özelliklerden hiçbirini görmüyor musunuz? Hızlı aramada olduğunuzdan emin olmak için Windows Insider Ayarlarınızı kontrol edin İşlerin beklediğiniz gibi gitmediğini bize bildirmek için buradan geri bildirim gönderin .

Insider'lar için diğer güncellemeler

Müşterilerimiz için Windows 10 PC'lerde güncelleme deneyimini iyileştirmenin yollarını aramaya devam ediyoruz. Bu çabanın bir parçası olarak, Windows Update aracılığıyla sürücü güncellemelerini nasıl sağladığımıza ilişkin bir deney yapıyoruz. Bu deney sırasında, "isteğe bağlı" olarak sınıflandırılan sürücüler, Windows Insider'ın Build 19536 ve daha yeni sürümlerini çalıştıran bilgisayarlarına otomatik olarak indirilmeyecek ve yüklenmeyecektir. Bu deneyde yer alan bir bilgisayar için mevcut olan yeni isteğe bağlı sürücüleri yüklemek için (bir bilgisayara takılabilecek yeni aygıtların sürücüleri dahil), Insider'lar Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Update > İsteğe bağlı güncellemeleri görüntüle'ye gidebilir ve manuel olarak indirebilir. bu sürücüler. Bu deneme şimdi 5 Mart 2020'ye kadar devam edecek.

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

 • Sniping'in ikincil monitörlerde çalışmamasına neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Optimize Drives Control Panel'in, optimizasyonun bazı cihazlarda çalışmadığını yanlış bir şekilde gösterdiğini bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu derlemede düzelttik.
 • Birden çok oturuma bağlanmaya çalışırken Uzak Masaüstü Bağlantısının çökmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Ekran Okuyucusu Ana Sayfası'nda "Yenilikler" düğmesini seçerken Ekran Okuyucusu Ana Sayfası'nın çökmesine neden olan sorunu gidermek için sunucu tarafında bir düzeltme yaptık.
 • Dil Ayarlarının üst kısmında listelenen dil varsayılanlarının beklenmedik bir şekilde boş kalmasına neden olabilecek bir sorunu düzelttik.
 • Outlook'a yapıştırılan ekran görüntülerinin (WIN+Shift+S) beklenmedik şekilde büyük olabileceğine ilişkin geri bildirim raporlarını ele almak için bazı çalışmalar yaptık.
 • Pinyin IME için aday bölme yazı tipini değiştirdiyseniz, bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra varsayılana sıfırlanacağı bir sorunu düzelttik.
 • Açık tema kullanılırken bildirim alanındaki "Donanımı Güvenle Kaldır" simgesinin bazen beklenmedik şekilde beyaz olarak çizilmesine (okunamaz hale gelmesine) neden olan bir sorunu düzelttik.

Bilinen Sorunlar

 • BattlEye ve Microsoft, bazı Insider Preview derlemeleri ile BattlEye hile önleme yazılımının belirli sürümleri arasındaki işletim sistemindeki değişiklikler nedeniyle uyumsuzluk sorunları buldu. Bu sürümleri bilgisayarlarına yüklemiş olabilecek Insider'ları korumak için, bu cihazlara, etkilenen Windows Insider Preview sürümlerinin sunulmasına karşı bir uyumluluk bekletmesi uyguladık. Ayrıntılar için bu makaleye bakın.
 • Chromium tabanlı Microsoft Edge'in en son sürümünü arayan Ekran Okuyucusu ve NVDA kullanıcılarının, belirli web içeriğinde gezinirken ve okurken bazı zorluklar yaşayabileceğinin farkındayız. Ekran Okuyucusu, NVDA ve Edge ekipleri bu sorunların farkındadır. Eski Microsoft Edge kullanıcıları etkilenmeyecektir. NVAccess, Edge ile ilgili bilinen sorunu çözen bir NVDA beta sürümü yayınladı Daha fazla bilgi, beta hakkında daha ayrıntılı bilgi veren Devam Eden blog gönderisinde de bulunabilir .
 • Bu bilgisayarı sıfırla için bulut kurtarma seçeneği bu derlemede çalışmıyor. Bu Bilgisayarı Sıfırla işlemini gerçekleştirirken lütfen yerel yeniden yükleme seçeneğini kullanın.
 • Yeni bir yapı kurmaya çalışırken güncelleme sürecinin uzun süre asılı kaldığına dair raporları inceliyoruz.
 • Bazı Insider'ların 0x8007042b hatasıyla daha yeni yapılara güncelleme yapamadığına dair raporları araştırıyoruz.
 • Bazı Insider'ların 0xc1900101 hatasıyla daha yeni yapılara güncelleme yapamadığına dair raporları inceliyoruz.
 • Takıldıktan sonra Başlangıç ??Kodu 10 ile yanıt vermeyen belirli harici USB 3.0 sürücülerinin raporlarını inceliyoruz.
 • Gizlilik altındaki Belgeler bölümünde bozuk bir simge var (sadece bir dikdörtgen).
 • Doğu Asya IME'leri (Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ve Japonca IME) için IME aday penceresi bazen açılmayabilir. Raporlarınızı araştırıyoruz. Bununla karşılaşırsanız, geçici bir çözüm olarak, lütfen odağı başka bir uygulamaya veya düzenleme alanına değiştirin ve orijinal haline geri dönün ve tekrar deneyin. Alternatif olarak, Görev Yöneticisine gidebilir ve Ayrıntılar sekmesinden “TextInputHost.exe” görevini sonlandırabilirsiniz; daha sonra çalışması gerekir.
 • [EKLENDİ] ARM64 cihazlarının bu yapıya başarıyla güncellenmesini etkileyen bir sorun var. Gelecekteki bir uçuşta yakında bir düzeltme gelecek.

Avustralya Açık 2020

Tüm tenisseverlere sesleniyorum! Avustralya Açık turnuvası başladı ve Bing sizi döngüde tutmak istiyor. Maçlar, çekilişler ve en iyi oyuncular hakkında bilgi bulabileceğiniz Avustralya Açık özelliğimize göz atın 1. sırada kim olduğunu öğrenin, geçmiş maçların sonuçlarını alın ve çok daha fazlasını yapın.
Bu Bing özelliklerini ilk öğrenenler arasında olmak istiyorsanız, Bing Insider Programımıza katılın .

Catnip Projesinin Durdurulması

Artık Windows Insider Programı için “Project Catnip PWA”mızın harici testini veya genel yayınını yapmayı planlamıyoruz. Bazı teknik sınırlamalar nedeniyle, Insider'lara istediğimiz deneyimleri PWA aracılığıyla sunamayacaktık. Hâlâ PWA'da araştırdığımız bazı özellikler için çözümler arıyoruz. Her zaman olduğu gibi coşkunuz için teşekkür ederiz.
Teşekkürler,
 

16.8.2021

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.