Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 19041.264'ü Yavaş ve Yayın Önizleme halkalarına yayınlama

Merhaba Windows Insider'lar, bugün 20H1 Build 19041.264'ü (KB4556803) Windows Insider'lara Yavaş ve Sürüm Önizleme halkalarında yayınlıyoruz. Bu Toplu Güncelleme, kalite iyileştirmeleri içerir. Anahtar değişiklikler şunları içerir:
  • Windows Karma Gerçeklik'te (WMR) birçok kullanıcı için düzgün çalışmasını engelleyen bir performans sorununu düzelttik.
  • Disk Temizleme gibi temizleme araçlarının önceden yüklenmiş güncellemeleri kaldırmasını engelleyen bir sorunu düzelttik.
  • Fas Krallığı'nda yaz saati uygulaması (DST) için 2020 başlangıç ??tarihini güncelledik Daha fazla bilgi için bkz. KB4557900 .
  • [EKLENDİ 5/13]  Windows Update'in otomatik güncellemeler arka plan taramasının, 0x80240036 hatasıyla herhangi bir güncellemeyi sessizce algılayamadığı veya yükleyemediği Çift Tarama için yapılandırılmış cihazlar için sorunu düzelttik.
  • Internet Explorer, Microsoft Komut Dosyası Altyapısı, Windows Uygulama Platformu ve Çerçeveleri, Microsoft Grafik Bileşeni, Windows Giriş ve Oluşturma, Windows Media, Windows Kabuğu, Microsoft Xbox, Microsoft Edge, Windows Temelleri, Windows Şifreleme, Windows Kimlik Doğrulaması, Windows Çekirdeği için güvenlik güncelleştirmeleri, Windows Sanallaştırma, Windows Update Yığını, Windows Çekirdek Ağı, İnternet Bilgi Hizmetleri, Windows Ağ Güvenliği ve Kapsayıcıları, Windows Active Directory, Windows Server ve Microsoft JET Veritabanı Altyapısı.
Daha önceki güncellemeleri yüklediyseniz, cihazınıza yalnızca bu pakette yer alan yeni düzeltmeler indirilecek ve yüklenecektir.
Çözümlenen güvenlik açıkları hakkında daha fazla bilgi için lütfen  Güvenlik Güncelleme Kılavuzu'na bakın .

Erişilebilirlik hakkında önemli not 

Chromium tabanlı Microsoft Edge'in en son sürümünü arayan Ekran Okuyucusu ve NVDA kullanıcılarının, belirli web içeriğinde gezinirken ve okurken bazı zorluklar yaşayabileceğinin farkındayız. Ekran Okuyucusu, NVDA ve Edge ekipleri bu sorunların farkındadır. Eski Microsoft Edge kullanıcıları etkilenmeyecektir. NVAccess,  Edge ile ilgili bilinen sorunu çözen bir NVDA 2019.3 yayınladı  .
Teşekkürler,
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.