Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

Windows 10 Insider Preview Build 19041.207'yi Yavaş halkaya yayınlama

Merhaba Windows Insider'lar, bugün 20H1 Build 19041.207'yi (KB4550936) Yavaş halkada Windows Insider'lar için yayınlıyoruz. Bu Toplu Güncelleme, kalite iyileştirmeleri içerir. Anahtar değişiklikler şunları içerir:
  • Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC) hizmetinin (rpcss.exe) beklenmedik şekilde kapanmasına ve aygıtın çalışmayı durdurmasına neden olan bir sorunu düzelttik. Ardından cihazı yeniden başlatmanız gerekir.
  • Cihazda yeniden başlatma gerektiren bir ilke yüklendiğinde, yönetilen cihazlarda Cihaz Kayıt Durumu Sayfasının (ESP) yanıt vermemesine neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Arka kamerası olan cihazlarda arka kamera flaşının beklendiği gibi çalışmasını engelleyebilecek bir sorunu düzelttik.
  • Ayrıca Microsoft Komut Dosyası Altyapısı, Windows Çekirdeği, Windows Uygulama Platformu ve Çerçeveleri, Microsoft Grafik Bileşeni, Windows Media, Windows Kabuğu, Windows Yönetimi, Windows Bulut Altyapısı, Windows Temelleri, Windows Kimlik Doğrulaması, Windows Sanallaştırma, Windows Çekirdeği için en son güvenlik güncellemelerini içerir. Ağ İletişimi, Windows Depolama ve Dosya Sistemleri, Windows Update Yığını ve Microsoft JET Veritabanı Altyapısı.
Çözümlenen güvenlik açıkları hakkında daha fazla bilgi için lütfen Güvenlik Güncelleme Kılavuzu'na bakın .

Erişilebilirlik hakkında önemli not

Chromium tabanlı Microsoft Edge'in en son sürümünü arayan Ekran Okuyucusu ve NVDA kullanıcılarının, belirli web içeriğinde gezinirken ve okurken bazı zorluklar yaşayabileceğinin farkındayız. Ekran Okuyucusu, NVDA ve Edge ekipleri bu sorunların farkındadır. Eski Microsoft Edge kullanıcıları etkilenmeyecektir. NVAccess, Edge ile ilgili bilinen sorunu çözen bir NVDA 2019.3 yayınladı  .
Teşekkürler,
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.