Windows 10 Insider Preview Build 19041.173'ü Yavaş halkaya yayınlama

Merhaba Windows Insider'lar, bugün 20H1 Build 19041.173'ü (KB4552455) Yavaş halkada Windows Insider'lar için yayınlıyoruz. Bu Toplu Güncelleme, daha önce Derleme 19041.172'de belirtilen düzeltmenin aynısını ve ayrıca şu ek düzeltmeleri içerir:
  • Kullanıcıları bu uygulamaların en son sürümünü yüklemeye yönlendirerek belirli uygulamaların eski sürümlerinin açılmasını engelleyen bir sorunu düzelttik.
  • Cihaz başlatılırken kaynak tahsisinde başarısız olan ve bazı USB yığın depolama cihazlarının çalışmayı durdurmasına neden olan bir sorunu düzelttik.
  • Telefonunuz uygulamasıyla belirli cihazlarda sessize alma düğmesinin çalışmasını engelleyen bir sorunu düzelttik.
  • Giriş-çıkış bellek yönetim biriminde (IOMMU) bir hataya ve bir DRIVER_VERIFIER_DMA_VIOLATION (e6) hatasına neden olan bir sorunu düzelttik. Bu sorun, Kernel Direct Memory Access (DMA) Koruması ve Dynamic Root of Trust Measurement (DRTM) etkinleştirilmiş sistemlerde hazırda bekletme modundan çıktıktan sonra oluşur.
  • Mobil geniş bantlı cihazlarda otomatik hücresel provizyon kapsamını artırmak için Ülke ve Operatör Ayarları Varlığını (COSA) güncelledik.

Erişilebilirlik hakkında önemli not

Chromium tabanlı Microsoft Edge'in en son sürümünü arayan Ekran Okuyucusu ve NVDA kullanıcılarının, belirli web içeriğinde gezinirken ve okurken bazı zorluklar yaşayabileceğinin farkındayız. Ekran Okuyucusu, NVDA ve Edge ekipleri bu sorunların farkındadır. Eski Microsoft Edge kullanıcıları etkilenmeyecektir. NVAccess, Edge ile ilgili bilinen sorunu çözen bir NVDA 2019.3 yayınladı  .
Teşekkürler,
BLB

 

16.08.2021

Diğer Haberler