Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 19028 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 19028'i (20H1) Hızlı halkada Windows Insider'lar için yayınlıyoruz .
Insider halkasının hangi yapıda olduğuna tam olarak bakmak istiyorsanız Flight Hub'a gidin . Ayrıca , mevcut geliştirme döngüsü için Insider uçuşlarının bir parçası olarak çıkan yeni özelliklerin ve güncellemelerin tam listesini içeren belgelerimizin geri kalanını da buradan inceleyebilirsiniz .
Bu yapıdaki özelliklerden hiçbirini görmüyor musunuz? Hızlı aramada olduğunuzdan emin olmak için Windows Insider Ayarlarınızı kontrol edin İşlerin beklediğiniz gibi gitmediğini bize bildirmek için buradan geri bildirim gönderin .

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

 • Cihazınızı yerleştirirken/çıkarırken Ayarlar'ın çökmesine neden olabilen yakın tarihli bir sorunu düzelttik. Bu sorun, Eylem Merkezi başlatma performansını da etkilemiş olabilir.
 • Ayarlar yüklemesinin Yazıcılar ve Tarayıcılar bölümünün performansını etkileyen bir sorunu düzelttik.
 • Depolama Ayarları altındaki Diğer Kişiler bölümünün kullanılan doğru boyutu göstermemesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Ayarlar'da Windows Update geçmişinin, zaten yüklü olmasına rağmen Kümülatif Güncellemenin yeniden başlatılması gerektiğini söylemesine neden olabilecek bir sorunu düzelttik. Bu, toplu güncelleme başlangıçta yeniden başlatmayı beklerken bir Talep Üzerine Özellik yüklendiğinde meydana geldi.
 • HEVC görüntüleri ile etkileşime girerken Fotoğraflar uygulamasının çökmesine neden olabilecek bir sorunu düzelttik.

Bilinen sorunlar

 • BattlEye ve Microsoft, bazı Insider Preview derlemeleri ile BattlEye hile önleme yazılımının belirli sürümleri arasındaki işletim sistemindeki değişiklikler nedeniyle uyumsuzluk sorunları buldu. Bu sürümleri bilgisayarlarına yüklemiş olabilecek Insider'ları korumak için, bu cihazlara, etkilenen Windows Insider Preview sürümlerinin sunulmasına karşı bir uyumluluk bekletmesi uyguladık. Ayrıntılar için bu makaleye bakın .
 • Yeni bir yapı kurmaya çalışırken güncelleme sürecinin uzun süre asılı kaldığına dair raporları inceliyoruz.
 • Bazı Insider'lar için Ayarlar'ın URI (ms-settings :) aracılığıyla başlatma dışında hala kullanılamadığını ve araştırdığını duyduk.
 • Bazı Insider'lar, İsteğe Bağlı Güncelleştirmeler bölümünden yazıcı sürücülerini başarıyla yükledikten sonra, aynı sürücünün yükleme için hala kullanılabilir durumda olduğunu bildiriyor. Konuyu inceliyoruz.
 • Takıldıktan sonra Başlangıç ??Kodu 10 veya 38 ile yanıt vermeyen bazı harici USB 3.0 sürücülerinin raporlarını inceliyoruz.

NFL Fantezi Futbol

Tüm Fantasy Football hayranlarını arıyor! Bing, favori oyuncularınızla güncel kalmanızı kolaylaştırdı. Fantezi Futbol vurgumuzu kullanarak sıralamalar, pozisyonlar ve puanlar konusunda döngüde kalın. Ek olarak, favori oyuncularınızın diğer oyunculara karşı nasıl performans gösterdiğini daha da iyi görmek için karşılaştırma özelliğimizi kullanabilirsiniz.
Bu Bing özelliklerini ilk öğrenenler arasında olmak istiyorsanız, Bing Insider Programımıza katılın .
Teşekkürler,
 

16.8.2021

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.