p

Windows 10 Insider Preview Build 18362.10000 (19H2) Duyurusu

Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, Windows 10 için bir sonraki özellik güncellemesiyle Windows 10 hizmetini ve kalitesini geliştirmeye devam etmek için atacağımız sonraki adımlardan bahsediyoruz . Bu sürüm, Insider ile 19H2 olarak anılmıştır. 19H2, belirli performans iyileştirmeleri, kurumsal özellikler ve kalite geliştirmeleri için kapsamlı bir dizi özellik içerecek ve hizmet teknolojisini (aylık Toplu Güncelleme süreci gibi) kullanarak Mayıs 2019 Güncellemesini çalıştıran müşterilere sunulacaktır.
İçeridekiler için bu, 19H2'yi nasıl alacakları konusunda birkaç farklılık anlamına gelir:
  • İçeridekilerin 19H2 bitlerini alabilmeleri için Yavaş halkada ve Mayıs 2019 Güncellemesinde olmaları gerekir.
  • 19H2, tam yapı güncellemeleri değil, Kümülatif Güncelleme olarak hizmet vererek Yavaş halkada Insider'lara teslim edilecektir.
  • Genel yapı kalitesi hakkında daha iyi geri bildirim almak için kontrollü özellik sunumları (CFR'ler) yaptığımız için bazı Insider'lar yeni özellikleri hemen göremeyebilir.
  • CFR'lere özel olarak, bu güncellemelerdeki özellikleri varsayılan olarak kapalı olarak gönderebilir ve bunları Insider'ların bilgisayarlarına indirilen bitlerden bağımsız olarak açabiliriz.
Hizmet yoluyla 19H2'yi Yavaş halkadaki Insider'lara sunacak olsak da, bu uçuşların her biri için blog gönderileri yayınlamaya devam etmeyi ve yeni ve dikkate değer her şey ve dahil edilebilecek bilinen herhangi bir sorun hakkında bilgi eklemeyi planlıyoruz. 19H2'nin Windows 10 servisi ve kalitesi için ne anlama geldiği hakkında daha fazla bilgi için John Cable'ın buradaki blog gönderisini okumanızı öneririz .
Ayrıca bugün 19H2 Build 18362.10000'i Insider'lara Yavaş halkada yayınlıyoruz. Bu güncelleme, OEM'ler için tasarlanmış iki perde arkası değişikliği içerir ve Insider'ların görebileceği hiçbir şey içermez. Bu güncellemeyi, bu güncellemeleri müşterilere sunmak için sürecimizi ve hizmet hattımızı test etmek için kullanıyoruz. Insider'lara yönelik 19H2 güncellemeleri de en son Mayıs 2019 Güncellemeleriyle birlikte kümülatif olacaktır. Örneğin, bugünün sürümü, burada Mayıs 2019 Güncellemesi için yayınlanan bu Toplu Güncellemede yer alan aynı iyileştirmeleri ve düzeltmeleri de içerir İleriye dönük olarak, bu güncellemeler, yeni 19H2 değişikliklerine ek olarak Mayıs 2019 Güncellemesi için yayınlanan aynı iyileştirmeleri ve düzeltmeleri içermeye devam edecek.
Her zaman olduğu gibi, Insider'ların bu güncellemelerle ilgili yaşadıkları sorunları Geri Bildirim Merkezi aracılığıyla bildirmeleri önerilir.
Teşekkürler,
 

16.08.2021

Diğer Haberler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.