Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 18361 Duyurusu

Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 18361'i (19H1) Hızlı halkada Windows Insider'lara yayınlıyoruz .
Insider halkasının hangi yapıda olduğuna tam bir göz atmak istiyorsanız - Flight Hub'a gidin . Ayrıca , mevcut geliştirme döngüsü (şu anda 19H1 olan) için Insider uçuşlarının bir parçası olarak çıkan yeni özelliklerin ve güncellemelerin tam listesini içeren belgelerimizin geri kalanına da buradan göz atabilirsiniz.

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

  • Belirli VM'lerin Windows Insider Preview yapılarını yüklemesini veya güncellemesini engelleyen bir sorunu düzelttik - VM, Windows logosuyla siyah ekranda askıda kalıyordu.
  • Bazı Insider'ların belirli sürücüleri şifrelemek için beklenmedik BitLocker istemleri yaşamasına ve ardından şifrelemede başarısız olmasına neden olan bir sorunu düzelttik.

Bilinen Sorunlar

  • Microsoft Store uygulama güncellemeleri 18356+ üzerinde otomatik olarak yüklenmez. Geçici bir çözüm olarak, Microsoft Store uygulaması aracılığıyla güncellemeleri manuel olarak kontrol edebilir ve yükleyebilirsiniz. Aç “…” > “İndirilenler ve güncellemeler” > “Güncellemeleri al”ı seçin.
  • Hile önleme yazılımı kullanan oyunları başlatmak, bir hata denetimini (GSOD) tetikleyebilir.
  • Creative X-Fi ses kartları düzgün çalışmıyor. Bu sorunu çözmek için Creative ile iş ortaklığı yapıyoruz.
  • Bazı Realtek SD kart okuyucuları düzgün çalışmıyor. Sorunu araştırıyoruz.

Geliştiriciler için bilinen sorunlar

  • Hızlı çalmadan en son derlemelerden herhangi birini yükler ve Yavaş çalmaya geçerseniz, geliştirici modunu etkinleştirme gibi isteğe bağlı içerik başarısız olur. İsteğe bağlı içerik eklemek/yüklemek/etkinleştirmek için Hızlı halkada kalmanız gerekecektir. Bunun nedeni, isteğe bağlı içeriğin yalnızca belirli halkalar için onaylanan yapılara yüklenmesidir.

HATIRLATICI: En son Windows 10 uygulama güncellemelerini alma

Gelen kutusu uygulamalarını 19H1'de kilitledik. Bazı gelen kutusu uygulamalarının bu basitleştirilmiş sürümleri, piyasaya sürüldüğünde 19H1 ile birlikte gönderilecek olanlardır. Sonuç olarak, Insider'lar bu uygulamalardan bazı özelliklerin kaybolduğunu fark etmiş olabilir. Bu muhtemelen en çok Fotoğraflar uygulamasında fark edildi. İçeridekiler, Fotoğraflar gibi bir gelen kutusu uygulamasının ayarlarına gidip "Önizlemeye katıl" düğmesini tıklayarak bu özellikleri geri alabilir.

Bing Insider Programına Katılın

Seçim Pazarı geçtiğine göre, parantezlerinizi March Madness için hazırlamanın zamanı geldi! İlk Dörtlü'den Final Four'a kadar, Bing size güncel parantezler , oyun programları, sıralamalar ve daha fazlasını anlattı .
Bu Bing özelliklerini ilk öğrenenler arasında olmak istiyorsanız, Bing Insider Programımıza katılın
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.