Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 18351 Duyurusu

GÜNCELLEME 3/14:  Merhaba Windows Insider'lar, Windows 10 Insider Preview Build 18351.26 (19H1)'  i Yavaş halkada Windows Insider'lara  sunduk . Derleme 18351.26 (KB4494195), Windows 10 müşterileri için bu Toplu Güncelleştirmeleri nasıl paketlediğimize ilişkin yalnızca küçük bir değişiklik içerir. Servis boru hattımızı test etmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz!
GÜNCELLEME 3/13:  Merhaba Windows Insider'lar, Windows 10 Insider Preview Build 18351.8'i (19H1)  Yavaş halkada Windows Insider'lara  sunduk . Derleme 18351.8 (KB4492310), derlemelere hizmet verme şeklimizi geliştirmeye yönelik bir düzeltme içerir.
GÜNCELLEME 3/11: Merhaba Windows Insider'lar, Windows 10 Insider Preview Build 18351.7'yi (19H1) Yavaş halkada Windows Insider'lara sunduk . Derleme 18351.7 (KB4492310), birden çok oyunun Çince sürümlerinin çalışmamasına neden olan sorun için tek bir düzeltme içerir.
Merhaba Windows Insider'lar, bugün Windows 10 Insider Preview Build 18351'i (19H1) Hızlı halkada Windows Insider'lara yayınlıyoruz.
Insider halkasının hangi yapıda olduğuna tam bir göz atmak istiyorsanız - Flight Hub'a gidin . Ayrıca , mevcut geliştirme döngüsü (şu anda 19H1 olan) için Insider uçuşlarının bir parçası olarak çıkan yeni özelliklerin ve güncellemelerin tam listesini içeren belgelerimizin geri kalanına da buradan göz atabilirsiniz.

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

 • State of Decay oyununu ücretsiz olarak (sınırlı bir süre için) alamadıysanız, daha fazla slotu kullanıma açtık! İster önceki sürümlerde denemiş olun, ister henüz fırsatınız olmadı, bu talimatlarda ihtiyacınız olan her şey var. Geri bildiriminiz sayesinde indirme ve yükleme deneyimini iyileştirmek için düzeltmeler de yaptık, bu nedenle daha önce sorun yaşadıysanız lütfen tekrar deneyin.
 • Son sürümlerde, yerleşik Renk Yönetimi uygulamasında monitörlerin kaybolmasına neden olabilecek bir sorunu düzelttik.
 • Jump listesi içeriği güncellendiğinde Explorer.exe'nin bazı Insider'lar için kilitlenmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Kilit ekranına bir pin yanlış girildikten sonra, bazı cihazlarda beklenmedik bir şekilde pinin yeniden girilebilmesi için 30 saniyelik bir bekleme yaşamasına neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Windows Sandbox'taki saatte gösterilen saatin Windows Sandbox dışındaki saatle eşleşmemesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Win32 uygulamaları için yükseltmelerde metin ölçekleme değerlerinin devam etmemesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • "Büyük harfle yazılan metnin okunma şeklini değiştir" özelliği için bir Anlatıcı okuma güvenilirliği sorunu nedeniyle, özellik 18351 derlemesinden itibaren devre dışı bırakıldı.
 • Oturumu kapatıp tekrar açtıktan sonra fare imleci renginin yanlışlıkla beyaza çevrilmesine neden olan bir sorunu düzelttik.

Bilinen Sorunlar

 • Hile önleme yazılımı kullanan oyunları başlatmak, bir hata denetimini (GSOD) tetikleyebilir.
 • Creative X-Fi ses kartları düzgün çalışmıyor. Bu sorunu çözmek için Creative ile iş ortaklığı yapıyoruz.
 • Bu uçuşta bazı gece lambası iyileştirmeleri bulunsa da, bu alanda bildirilen sorunları araştırmaya devam ediyoruz.
 • Bazı Realtek SD kart okuyucuları düzgün çalışmıyor. Sorunu araştırıyoruz.
 • Birden fazla oyunun Çince sürümünün çalışmadığı raporlarını araştırıyoruz.
 • Bazı Insider'lar için yükseltme sırasında bölge ayarlarının sıfırlandığı bir sorunu araştırıyoruz. Derleme 18351.7 ile düzeltildi.
 • VMware'in Windows Insider Preview yapılarını yüklemesini veya güncellemesini engelleyen bir sorunu araştırıyoruz. Hyper-V, sizin için uygunsa uygun bir alternatiftir.

Geliştiriciler için bilinen sorunlar

 • Hızlı çalmadan en son derlemelerden herhangi birini yükler ve Yavaş çalmaya geçerseniz, geliştirici modunu etkinleştirme gibi isteğe bağlı içerik başarısız olur. İsteğe bağlı içerik eklemek/yüklemek/etkinleştirmek için Hızlı halkada kalmanız gerekecektir. Bunun nedeni, isteğe bağlı içeriğin yalnızca belirli halkalar için onaylanan yapılara yüklenmesidir.

HATIRLATICI: En son Windows 10 uygulama güncellemelerini alma

Gelen kutusu uygulamalarını 19H1'de kilitledik. Bazı gelen kutusu uygulamalarının bu basitleştirilmiş sürümleri, piyasaya sürüldüğünde 19H1 ile birlikte gönderilecek olanlardır. Sonuç olarak, Insider'lar bu uygulamalardan bazı özelliklerin kaybolduğunu fark etmiş olabilir. Bu muhtemelen en çok Fotoğraflar uygulamasında fark edildi. İçeridekiler, Fotoğraflar gibi bir gelen kutusu uygulamasının ayarlarına gidip "Önizlemeye katıl" düğmesini tıklayarak bu özellikleri geri alabilir.

Bing Insider Programına Katılın

Bir yere mi gidiyorsun? Bir sonraki seyahatinizde zamandan ve paradan tasarruf edin. Rotanızı planlamak ve yol boyunca benzin fiyatlarını, otelleri, turistik yerleri ve restoranları görmek için Bing Haritalar'ı kullanın .
Bu Bing özelliklerini ilk öğrenenler arasında olmak istiyorsanız, Bing Insider Programımıza katılın .
 

16.08.2021

Diğer Haberler