Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Windows 10 Insider Preview Build 17746 Duyurus

Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, Hızlı halkada Windows 10 Insider Preview Build 17746'yı (RS5) Windows Insider'lara sunuyoruz.

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

 • Ekran Okuyucusu'nun bazı standart birleşik giriş kutularını "açılan kutu" yerine "düzenlenebilir birleşik giriş kutusu" olarak bildirmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Windows Karma Gerçeklik'te, hareket kontrolörlerinin başlıkta görünmeden önce ilk kurulumdan sonra yeniden eşleştirilmesi gerekmesine neden olan bir sorunu düzelttik. Hala bunu yaşıyorsanız, lütfen Geri Bildirim Merkezi'nde geri bildirimde bulunun.
 • Japonca ve Almanca için, bilgisayarınızı sıfırladığınızda (Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Kurtarma'dan) ilerleme yüzdesinin dizenin sonuna değil ortasına yazılacağı bir sorunu düzelttik.
 • Görüntüleme diliniz olarak İtalyanca kullanırken, Dosya Gezgini aracılığıyla bir OneDrive dosyasını silmeye çalışırken dosya silmeyi onaylamak için Evet düğmesinin bazen kaybolmasına neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Microsoft Edge'de ayırdığınız sekmeleri adlandırma konusunda geri bildirimde bulunan herkese teşekkür ederiz. Bu özellik için doğru yaklaşımı değerlendiriyoruz ve bu arada RS5 yapılarından kaldırıldı.

Bilinen Sorunlar

 • Kullanıcı profilinizden çıkış yaparken veya bilgisayarınızı kapatırken bir hata denetimi (GSOD) yaşayabilirsiniz.
 • Erişim Kolaylığı Metni Büyüt ayarını kullandığınızda, metin kırpma sorunları görebilir veya metnin boyutunun her yerde artmadığını görebilirsiniz.
 • Ekran Okuyucusu bazen Sekme ve ok tuşlarını kullanarak gezinirken Ayarlar uygulamasında okumaz. Geçici olarak Ekran Okuyucusu Tarama moduna geçmeyi deneyin. Ve Tarama modunu tekrar kapattığınızda, Sekme ve ok tuşlarını kullanarak gezindiğinizde Ekran Okuyucusu artık okuyacaktır. Alternatif olarak, bu soruna geçici bir çözüm bulmak için Ekran Okuyucusu'nu yeniden başlatabilirsiniz.

Önemli uygulama güncellemeleri

 • Biz yolluyorlar Kişisel Telefon uygulamasını Yayın Önizleme ringde İçerdekiler için, Nisan 2018 Güncelleme, Windows 10 (Sürüm 1803, Yapı 17134) çalıştıran bilgisayarlara özgü. Buna bir bak!
 • Skip Ahead'deyseniz, yakın zamanda Screen Sketch'in 10.1807.2286.0 sürümünü size yayınladık Belirtildiği gibi , yeni bir isim araştırıyoruz, bu yüzden ne düşündüğünüzü bize bildirin! Ayrıca, sizden duyduğumuz en önemli özellik taleplerinden biri olan bir gecikmeli alıntı özelliği ekledik. Uygulamadaki Yeni düğmesinin yanındaki zikzak simgesini tıkladığınızda, şimdi "Şimdi kırp", "3 saniyede kırp" ve "10 saniyede kırp" seçeneklerini bulacaksınız. Oh, ve uygulama açıksa veya görev çubuğunuza sabitlenmişse, bu seçenekleri almak için görev çubuğundaki simgeye sağ tıklamanız yeterlidir, çünkü onları atlama listesine ekledik – ne istediğinizi bize bildirin . sonrakine bakın !
Hustle-As-A-Service için kesinti yok,
 

16.8.2021

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.