Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 11099 Duyurusu

Herkese selam,
2016'ya ve Windows Insider'lar için yeni yapılarla dolu yeni bir yıla hoş geldiniz. Bugün, Hızlı halkada Insider'lara sunduğumuz yeni bir PC derlememiz var: Build 11099.
Olduğu gibi önceki inşa , bu yapı henüz büyük fark edilebilir değişiklikler veya yeni özellikler içermez. Tatiller boyunca odak noktamız, Windows'un cihazlar arasında paylaşılan çekirdeği olan OneCore'daki yapısal iyileştirmelerdi. OneCore'u optimize etmek için yaptığımız kod yeniden düzenleme ve diğer mühendislik çalışmaları, ekiplerin yeni özellikleri ve iyileştirmeleri kontrol etmeye başlaması için hazır olacağımız noktaya yaklaşıyor. Takımların kendi alanlarındaki yeni özellikleri ne zaman aydınlatmaya başladıklarına bağlı olarak, gerçekten göze çarpan herhangi bir değişiklik ortaya çıkmadan önce birkaç yapı daha olacak. Insider'ların OneCore'da yaptığımız işi doğrulamak için bu yapıyı kullanmasından heyecan duyuyoruz, bu nedenle bu yapıyı deneyin ve Windows Geri Bildirim uygulaması aracılığıyla karşılaştığınız sorunları bize bildirin.
Bir önceki gönderide açıkladığım gibi, 2016'dan itibaren Hızlı halkaya derlemeleri nasıl yayınlayacağımız konusunda bazı değişiklikler yapıyoruz. Hızlı halkada derlemeleri Windows Insiders'a yayınlamak için kullandığımız kriterler, hızlı halkada yayın yapma kriterlerimize çok daha yakın olacak. iç halkalarımız. Bu, daha fazla derlemenin Windows Insider'a erişmesine izin verecektir. Bu aynı zamanda Hızlı halkada yayınladığımız yapıların daha fazla hata ve bazı insanlar için biraz daha acı verici olabilecek diğer sorunları içerebileceği anlamına gelir. Daha seyrek fakat daha kararlı yapılara bağlı kalmayı tercih ederseniz, Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Güncelleme > Gelişmiş seçenekler'e giderek ve "İçeriden Önizleme derlemelerini al" altında kaydırıcıyı Yavaş halkaya getirerek Yavaş halkaya geçebilirsiniz. .
Bir hatırlatma olarak, buradaki blog gönderilerimiz yerine Insider Hub'da yayınladığımız derlemelerle ilgili bilinen sorunları yayınlayacağız. Bu yapı için bilinen sorunları burada bulabilirsiniz .
Son derlemede bilinen bir sorun olan bu derlemede düzelttiğimiz bir şeyi not etmek istiyorum: Dosya Gezgini aracılığıyla dosyaları kopyalarken veya silerken ilerleme iletişim kutusu artık beklendiği gibi görünüyor.
Windows Insider üyesi olduğunuz için teşekkür ederiz, eğlenceli ve heyecan verici bir yıl geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.
teşekkürler,
 

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.