Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

Windows 10 Insider Preview Build 10586 Duyurusu

GÜNCELLEME 11/9: Windows 10 Insider Preview Build 10586 artık Yavaş halkada Windows Insider'ların kullanımına sunulmuştur.
Herkese selam,
Bugün, Hızlı halkada Windows 10 Insider Preview Build 10586'yı Windows Insider'lara sunuyoruz. Bu yapı gerçekten hata düzeltmelerine ve genel iyileştirmelere odaklanmıştır. Çok hızlı ve pürüzsüz olduğu ve harika bir günlük sürücü olduğu için iç halkalarımızdaki bu yapıya bayılıyoruz.

İşte düzelttiğimiz bazı şeyler:

 • Eylem Merkezi'nden bir bildirim açıldıktan sonra herhangi bir sesin (Groove'dan müzik veya Filmler ve TV uygulamasından videolar gibi) oynatılması sorunu düzeltildi.
 • Surface Pro 3'ünüzdeki güç düğmesine basmak, Surface Pro 3'ünüzü kapatmak yerine uyku moduna geçirmelidir.
 • Windows Insiders tarafından bildirilen, disksnapshot.exe komut istemi penceresinin rastgele yanıp sönmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Windows şimdi önceki oturum açma türünüzü hatırlamalıdır. Örneğin, bir PIN ile oturum açarsanız, bir sonraki sefer başka bir tür yerine bir PIN girmenizi ister.
 • Sayfa en üste kaydırılmadığında Microsoft Edge'deki Sekme önizlemelerinin siyah görünmesine ve web notu kupürlerinin de siyah görünmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Döndürmeyle veya fiziksel ekran boyutundan daha büyük ayarlanmış sanal mod ekran boyutuyla önyükleme yapan Dell Venue 8 Pro gibi küçük form faktörlü aygıtlar, yükseltme sırasında artık bir mavi ekranla karşılaşmamalıdır.
 • Uygulamalar ve oyunlar Mağaza'dan daha güvenilir bir şekilde indirilmelidir.

Bilinen Sorunlar:

 • Bir Windows 10 Insider Preview derlemesinden başka bir Insider Preview derlemesine yükselttikten sonra, Skype mesajları ve kişileri Mesajlaşma + Skype uygulamasından kaybolur.
  Dosya Gezgini'nde "C:\Users\<USERNAME>\AppData\Local\Packages\Microsoft.Messaging_ 8wekyb3d8bbwe\LocalCache" konumuna gidip "PrivateTransportId" dosyasını silerek veya yeniden adlandırarak Skype mesajlarını ve kişilerini geri alabilirsiniz Bu dosyayı sildikten veya yeniden adlandırdıktan sonra Skype video uygulamasına gidin ve Skype'tan çıkış yapın ve tekrar oturum açın.
 • Insider Hub, bu yapıya yükselttikten sonra gitmiş olabilir. Ayarlar > Sistem > Uygulamalar ve özellikler'e gidip "İsteğe bağlı özellikleri yönet"i tıklayıp "Özellik ekle"yi seçip Insider Hub'ı seçerek Insider Hub'ı geri alabilirsiniz.
Bu derlemeyle karşılaşabileceğiniz sorunları bildirmek için lütfen Windows Geri Bildirim uygulamasını kullanın ve önizleme derlemesi ve Windows Insider Programı duyuruları için beni Twitter @gabeaul'da takip etmeyi unutmayın .
teşekkürler,
 

16.8.2021

 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.