Alışveriş Sepetim

Windows 10 Insider Preview Build 10166 Duyurusu

7/13 Güncellemesi: Windows 10'un genel kullanıma sunulmasına yalnızca birkaç hafta kaldı ve dünyanın yükseltme sürecine başlaması için hazırlanıyoruz . Windows Insider'lar, her aşamada Windows 10'daki çalışmalarımızı ilk görenler oldu. Artık, aşamalı sunumumuz için PC'leri hedeflemek ve dağıtmak için kullanacağımız kanalları kullanarak bir yapıyı size ulaştıran ilk kişi siz olacaksınız.
Biz buna hazırlanırken Windows 10 derlemelerinin kullanılabilirliğini kısa süreliğine askıya alıyoruz ve size göndereceğimiz bir sonraki derleme, üretim kanalları kullanılarak teslim edilecek. Yarından itibaren, Insider'ların dağıtım ve yükseltme süreçlerimizi kullanmasına, vurgulamasına ve doğrulamasına gerçekten ihtiyacımız olduğundan, bu noktada herhangi bir ek ISO teslim etmeyeceğiz. ISO'ları gelecekte tekrar kullanılabilir hale getireceğiz, ancak şimdilik, bir sonraki yapı yayınlandığında mevcut yapınızı Windows Update aracılığıyla yükseltmenizi rica ediyoruz.
Spesifik olarak, bu önümüzdeki 24 saat içinde şu anlama gelir:
  • Yapılar 10162 ve 10166 artık Windows Update üzerinden sunulmayacak ve üzerinde bulunduğunuz yapı ne olursa olsun, yeni yapıları kontrol ederseniz "güncel" olarak görünecektir.
  • Yapı 10162 için ISO'lar http://insider.windows.com sitesinden kaldırılacak ve yayın öncesi anahtarlar artık yapıları etkinleştirmeyecek.
Yeni bir derleme hazır olduğunda, bir blog gönderisi, Insider Hub ve Twitter üzerinden sizi buradan bilgilendireceğiz.
Herkese açık yayınımıza çok yakınız ve her şeyi doğru yapmak için çok çalışıyoruz. Karşılaştığınız sorunlar için lütfen Windows Geri Bildirim uygulamasını kullanarak bize sorun raporları göndermeye devam edin.
teşekkürler,
g

Herkese merhaba, bugün Hızlı halkada Windows Insider'lara sunduğumuz yeni bir PC yapımız var – Yapı 10166. Tıpkı geçen hafta yayınladığımız 3 yapı gibi , bu yapı da tamamen hata düzeltme ve uyum ve bitiş ile ilgilidir. 29 Temmuz'da piyasaya sürdüğümüzde Windows 10'un harika olduğundan emin olmamıza yardımcı olmak için karşılaştığınız sorunlar hakkında bize geri bildirim göndermek için Windows Geri Bildirim uygulamasını kullanmaya devam ettiğinizden emin olun!
Ayrıca Seattle bölgesinde yaşıyorsanız denemeniz için bir şeyimiz var. Windows 10 ile, insanlara Microsoft Wi-Fi uygulaması aracılığıyla Windows Mağazası üzerinden ücretli Wi-Fi satın alma olanağı veriyoruz. Görev Çubuğunun sağ alt köşesindeki ağ simgesine tıkladığınızda ağ listenizde “Windows Mağazasından Wi-Fi Satın Alın” yazısını gördüğünüzde Wi-Fi satın alabileceğinizi bileceksiniz. Microsoft Wi-Fi uygulaması, Kredi veya Banka Kartı, Microsoft Hediye Kartı veya PayPal ile ödeme yapma seçeneği sunar ve Windows Mağazası ödeme sistemini kullandığından bilgilerinizin güvende kalmasına yardımcı olur. Windows Mağazası'na zaten kaydolduysanız, ek kişisel veya ödeme bilgileri girmenize gerek olmadığı için satın alma işlemini tamamlamak kolaydır. Şu anda bu deneyimi Seattle'da test ediyoruz, ancak yakında ABD'nin geri kalanına açılacak
Ayrıca bu yapıyla ilgili bir Windows 10 SDK önizleme sürümüne sahibiz. Windows için Yapı Uygulamaları değişiklik günlüğüne ilgili ayrıntılar girecek blog. Her zaman olduğu gibi, en son Windows SDK'sını ve mobil öykünücüyü Windows 10 Geliştirici Araçları sayfasından indirebilirsiniz .
Daha eski yapılarda olanlar için - şimdi kesinlikle en güncel yapıya yükseltme zamanı . 10166'yı Windows Update'ten hemen alın veya Windows Insider Programı web sitesinden 10162 ISO oluşturun Bize müthiş geri bildirimde bulunan ve Windows 10'u şekillendirmemize yardımcı olan tüm Windows Insider'larımıza teşekkür ederiz. Şimdi piyasaya sürmeye çok yaklaştık ve buradaki tüm ekip çok çalışıyor ve inanılmaz heyecanlı!
teşekkürler,
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.